Alt Karın Kasını Malesef Çıkartamadım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AtknUludag tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba, Foruma yeni üye oldum konuyı yanlış yere açtıysam özür dilerim. Şimdi benim yaşım 18. Kilom yok. Yani normal kilodayım. Boyum yaşıma göre biraz ufak ama çok da boyum kısa değil. Bundan 4-5 ay once sport intenatioal diye bir spor salonuna gidiyordum. Hiç ağırlık çalışmamıştım daha önce ama yinede kol kasım vardı. Orda program yazdılar. Nedense verdikleri ağırlıklar bana kolay geldi tabi sonra orda bir kişi uyardı verdiği programa göre yapma kendini zorla dedi. Öyle vüdumu geliştirdim. Sırf kasları, kol kası vb gelişti. Karın kasımda gelişti ama üst karın kası ve orta karın kasım şuan gözüküyor ama alt karın kasımı bir türlü çıkartamadım. Bu arada spora gitmiyorum evde çalışıyorum. Açıkçası beslenmeme dikkat etmiyorum. Yani genelde et türü yemek yiyorum. Akşam ve gidince 30-40 arası tek harekette barfiks çekiyorum. Mekik şınav felan çekiyorum. Arada bir protein tozum var çikolatalı ondan içiyorum. Nasıl bir şey öneririsiniz. Bide aminoasit alimmi sizce harici olarak. Bide gogus kasım fazla yok. Bunun için nasıl birşey önerirsiniz. Omuzlarım geniş badi t-shirt diyince vücudum güzel gözüküyor ama alt karın kısmımda biraz yağ var. Çok değil ama var yani :) yağ yakıcı alsan işe yararmı sizce :)

2. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmene dikkat edip alt karın hareketlerini düzgün yaparsan hedefine ulaşırsın.Beslenme çok önemli

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:08 ----------

Yağ yakıcı almana gerek yok bence fazla kilolu değilsen.Spor salonuna yazılıp cardio yapmalısın

3. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmeme nasıl dikkat edebilirim ki :) Şuan pazartesi,salı,çarşamba ve cumartesi staj yapıyorum. öbür günler okulum var. Genelde et ve tavuk yiyorum. Örnek okulda chichken burger yiyorum. Stajda iken döner,dürüm,köfte vb. gibi şeyler yiyorum. Bunlar protein içerikli yiyecekler değilmidir. Yani yararı var sanırım. Cardio dediğiniz sanırım koşu felan. Boş zamanım bi pazar günü var. o günde sabah kalkıp koşuya gitsem sahile sizce yararı olurmu :)

4. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım yağla alakası yok.Bildiğime göre alt karın kasın içinde su var.Ondan dolayı olabilir.Suyu terleme ile boşaltabilirsin.

5. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Terlemenin en iyi yanı koşu yapmak o zaman :) Bide şimdi bizim yazlık var. 4-5 senedir yüzüyorum her yaz. Birazda yüzme ile olan kaslarım vardı tabi yeterli değil. Yazın düzenli olarak yüzsem her sabah karın kaslarıma bir yarar sağlarmı ?

6. Bloodtiger

Bloodtiger Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benden sana tavsiye vg ye baslamadan önce mutlaka bir beslenme programın olsun ama yinedebaşka bir çözümüvarmı dersen kardiyo çalış bol bol.

7. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    kardiyo çalışıyorum. Bide bende bundan var ;
    Ab Rocket Mekik Aleti | hızlıal.com
    sizce bu nasıl işe yararmı. Arada bir bununla çalışıyorum.
    Bide beslenmeme çok dikkat etmeden sadece kardiyo yapsam çıkar mı alt karın kaslarım

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    alt karında su var falan gibi şeylere inanmayın öncelikle.direk üstteki 2 pack ve ortadaki 2 pack'e yönelik karın hareketleri çok.fakat en alttaki 2-4 pack icin sırf o packleri çalıştıran hareketler mevcut değil maalesef.biraz araştırırsan bunu görürsün.genel olarak tüm karını çalıştıran hareketlerle çalışıp tüm karınla beraber alttaki packler uyarılacağı için biraz uzun bir sürede o packleri de cıkarabilirsin.

Sayfayı Paylaş