Alt Karın Kası idmanima ne ekleyebilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve deniz1989 tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deniz1989

deniz1989 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Benim Karın kası antremanım aşağıdaki gibi. karnımda baklava dilimi şeklinde kasların çıktığını hissediyorum ama alt karın bölgemdeki yağlar hala eriyebilmiş değil. bölgesel yağ yakma diye bir şey yok biliyorum fazla kiloya sahip biriside değilim. 183 boyum var 70 kiloyum. Kilo verirsem kas kütlemden azalmasından endişe ediyorum çünkü şuan kas kütlesi elde etmeye çalıştığım bir dönem. kas kütlemden kaybetmeden alt karın bölgemdeki yağları nasıl eritebilirim veya alt karın sıkılaşması ve düzleşmesi için benim antreman programıma ilave olarak yapabileceğim çok etkili bir egzersiz öneriniz var mı ?

CRUNCH (Alt Karın)

Dizler kırık bir şekilde bacaklar göğüsle arada 75 derece kalacak şekilde yukarı çekilir.

CABLE OBLIQUE CRUNCH (Yan Karın)

Sağ omzunuz kablolu istasyona dönük halde ayakta dururken makineye bağlı bir D-tutacağını sağ elinizle tutun. Kolunuzun duruş şekli biceps curl yaparkenki şeklin en üst noktasındaki gibi olmalıdır; belden yana doğru eğilirken bu duruşu koruyun.
    Başlama noktasına dönmeden önce hareketin alt noktasında bir saniye kadar durun.

ROPE CRUNCH (Üst Karın)

Triceps istasyonundaki halat dizler yerde ve gövde hafifçe öne eğikken iki el ile kavranır ve ağırlıklar halat yardımıyla kontrollü ve yavaşça öne dizlerin istikametine doğru çekilir.

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Temmuz 2013
  2. sheldon123

sheldon123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynisi bende var igrenc bi durum ya

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş