Alt karın için hacim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar size alt karınla ilgili birşey sormak istiyorum aklıma takılan bir konu.1yıl önce falan 85 kg iken diyet yaptım 4 5 ay içinde kilolarımdan kurtuldum şimdi ise çok zayıf kaldım 1.85 boy kilo 63 karın kaslarım için evde çalışıyorum 4 tanesi hafif belli ediyor kendini.Ama alt karında oturunca 2 -3 cm bi yağ tabakası gibi bişey oluşuyor açıkcası diyet yapmak istemiyorum bölgesel zayıflama olmadığı için heryerinden gidiyo vücudun alt karına hacim kazandırsam ordaki 2-3cm yağ tabakası gidermi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yağlarından kurtulmadan 6 packi unut, genel anlamda hacimlenirsen daha sonra yag yakabilirsin örneğin.

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yok zaten yağlı değilim dediğim gibi zayıfım sadece en altta 1 2 cm yağ var oturunca bellioluyo sadece 4 pack çıktı sayılır ama yağ yakımı da düşünmüyorum alt karını çalıştırıp hacim versem kas kütlesi arta görünüm açısından daha iyi olmazmı ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Asıl olan yag oranın, kutle kazansan bıle o bolgede sonucta yaglar olacagı ıcın gorunmeyecek. Daha fazal define olmaya calısabılırsın, sonunda da su atarsın vucuttan istediğin olur.Aklında Fotograf cekımı fılan mı var bu kadar taktın?

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yok öyle bi düşüncem ama kafamı kurcalıyo çok saçma ufacık 1 2 cm yağ için diyete girmek okuduğum bu tür yazılarda yağ yakımı yerine kütle kazanmalısınız yazıyodu bende o yüzden araştırdım.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Yanlış bilgi diyorum o zaman o 1-2 cm yağ için inanılmaz sıkı bir diet ve vucuttan su atman gerekir, profesyonel degilsen ve photoshootun yoksa bilmem gerek var mı.

7. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Karın kaslarını belirtmende en önemli etken vücut yağ oranındır.
    Vücut yağ oranının azlığı veya çokluğu baklavaların görüntüsünü etkiler.
    brhmcr'nin de dediği gibi ya diyet yapıp bu yağdan kurtulacaksın yada aciliyetin yoksa genel olarak hacimlendikten sonra definasyona gireceksin, başka yolu yok.
    İyi akşamlar,

8. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten duyduğum kadarıyla bu sorun çoğu kişide var en zor çıkartılan en son daki 2 baklava diye duyuyorum 4 ü çıkarmak çokta zor değil ama bakalım hacim sonra hafif define olmaya çalışıcaz.

9. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ayakta bisiklet çevir , bicycle crunch hareketini mide antrenmanına kat , bolbol su iç ,bir anda içmene gerek yok ,gün içinde azar azar bolbol iç, sonra yeşil çay içebilirsin , böylece su oranını azaltırsın , yaptığın kardiyo ve diyetlede yağ oranını düşürürsün , deri problemin yoksa belirginleşmeye başlar yavaş yavaş

10. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten 4 pack 1 aylık çalışmam sonucuyla belli oldu sayılır. Hemde sadece beslenmemde herşeyi yiyiyorum proteini arttırdım hacimsiz di karın kaslarım 59 60 kiloykende görünmüyodu yağsız olup olmamamla ilgili değil kaslarımın gelişmemiş olması kaslara hacim katıp sonra cardio yapıcam sadece diyet yapmayı düşünmüyorum zaten zayıfım heryerimden kilo gidicek bu sefer de .

11. brhmcr

brhmcr Guest

Kolay gelsin yiğit1357.Zaten sikintiyi bulmussun.

12. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen sıkıntıyı buldum sizde yardımcı oldunuz bulmamda :)

Sayfayı Paylaş