Alt göbek yağı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bluesprit tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bluesprit

bluesprit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba ben bu spora başlayalı 3.5 ay oldu tam verimli gidemedim okul nedeniyle beslenmeyede hiç uyamadım. Amacım vücudu şişirmek değil fit vücuda sahip olmak. benim sorunum göbeğimin alt kısmında çok değil ama azda olsa yağlanma var 1.83 boy 73 kilo hocaya sordum sadece şekeri, ekmeği azalt ve koşma dedi koşarsan diğer kaslarında erir dedi doğrumu bu koşarsak diğer kaslarda erir mi ? mekik gibi çalışmalarla yağlar erimez mi ?

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    :D hocan naısl böyle bişey der anlamadım koşmak yağ eritmen için birebirdir mekik karın aksı çalıştırır bölgesel eritmen imkansız o yüzden kardiyoya yazıl hocana da bakma diğer kasların biraz kayba uğrar ama giden yağların oranı fazla olur anlayacağın koşmak ve bisiklet sürmekten başka adam gibi yağ eritemezsin ayrıca öyle kasların felanda bitmez :) ona kalırsa uyukende kas kaybına uğruyoruz o zaman ne uyumayalım mı ?

3. bluesprit

bluesprit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) teşekkürler o zaman cardioyada başlayayım dediğim gibi çok fazla değil ama yağ yerine kas olsa daha iyi olur yani :D

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Mekik yağ eritmez , karın kasının gelişimini sağlar.Cardiosuz yağ yakımı yapmak zaten imkansız gibi birşey.

5. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Ne çok bilen var arkadaş, zayıf yapıdaki kişiye koş koş diyorlar, değil koşmak hızlı bile yürümek zarar sana, önce ölçü al, hocanı dinle zaten yavaş yavaş yağ oranın düşecektir...

6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    zayıf değil yağlı diyor ve koşması lazım örnek kendimi vereyim 1 haftada 3 kilo verdim ama ne kol kası ne karın kasından eksilen bişey yok aksine bacaklar daha bi kaslı oldu sadece bisiklet ve koşuyla başardım bunu hadi bisikleti geçtim ama koşu şart kilo vermek için yada az yağın varsa direk kas ayp ne diye uğraşıyosunki kas yap o onu kapatır fit bi görüntü elde edersin

7. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocamın bana dediği gibi ''senin ossurman bile hata'' aynı durum senin içinde geçerli nerdeyse aynı boy ve kilodayız zayıfız o alt göbek yağı zayıf kilolu herkesde olan birşey şu anda kafaya takma hacim kazanmaya bak kilonu al sonra kardiyoya başla eritirsin rahat rahat

8. bluesprit

bluesprit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D Peki ben body bıraktım 2-3 hafta oldu bu yağı evde yakmanın yolmu varmıdır ?

9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hocan doğru demiş kardiyo yapma. Sadece beslenmeni düzenle ve ağırlık idmanına devam et. Kilon boyuna göre az daha da kilo verirsen sıska bir şey olursun.

Evde yağ yakmak yine beslenmeyle olur. Sabır gerekir ama biraz ;)

Sayfayı Paylaş