Alt göğüsüm var,üst göğüsüm yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve maskeli546 tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. maskeli546

maskeli546 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yazıma başlamadan önce daha ilk konum ve biraz çaylak sayılırım bu konularda bütün herkesin fikri benim için önemlidir.
    Yaklaşık 1.5 aydır düzenli olmadan göğüs için şınav karın için mekik çekiyordum yaklaşık bi 20-30 gün 100 şınav-100 mekik sistemiyle çalışıyodum daha sonra youtubedeki 8 dk lık karın ve 12 dk lık göğüs hareketlerini yapmaya başladım ama buna başlarken bi şey farkettim ki karnım gerçekten iyi ilerlemiş ama göğüsümde alt göğüs gerçekten çok iyi olur yana doğru açılmış ne varki üst göğüsüm ve yan göğüsüm bomboş çok hafif çıkmış,bu haftada salona başlamaya düşünüyorum ne yapmam gerekiyor sizce.
    Birde metabolizmam hızlı olduğu için kilo almam çok güç ne yapmam gerekiyor damar falan gözükmeye başladı çirkin bir görüntü oluşturuyor.

Boy:176
    Kilo:58

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım bu hafta yada haftaya spor salonuna başlayacağın kesinse zaten orda incline press bench press hareketleri ile halledersin göğüs işini ama kesin değilse evde üst göğüs için fln ayağını bir sandalyeye koyup şınav çekmeyi dene ve 3 set halinde yap hallolcağını düşünüyorum. Ben geçen sene daha doğrusu 1.5 sene önce bikaç ay şınav çalışmıştım göğüsü iyi çalıştırabilmek için tek harekete bağlı kalmıyordum bi düz yerde, bi ayaklar sandalyede, bi elleri kanepeye dayayarak 3 şekilde çekiyordum. Göğüs ve kanata fazla bindirmek istiyorsanda kolları geniş açı yapabilirsin daha çok çalıştırır.

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Cevabın basit üst göğüs için incline hareketlerine yöneliceksin

4. maskeli546

maskeli546 Üye

Beğenileri: