Alt Biceps!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Steve Austin tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar resimde koydum ama bende söyliyeyim bu benim bicepsimde genetik midir yanlış çalışmamdan mıdır bilemediğim bir sebepten dolayı alt tarafı boş.Bana alt tarafı doldurmam için ne gibi önerileriniz var?

Ekli Dosyalar:

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Şimdi dikkatimi çekti de o başlığı ben de okudum kimse bilmediğinden ''öyle bir şey yoktur' falan filan demiş.

Vücut geliştirme de çalıştıramayacağınız hiç bir bölge yoktur.. Genetik yapınızın müsade ettiği kadar her yerinizi çalıştırırsınız.

Aynı sorun bende de vardı kolumu sıktığımda o fotoğrafta gözüken boşluk 3-4 parmağım kadar genişti.. Salonda ki 70-80 li dönemlerde derecelere sahip,arnold ile yarışan Haşim hocama danıştım ve bana bir hareket gösterdi.. 1 ay o hareketi yaptıktan sonra o aranın yavaş yavaş dolmaya başladığını fark ettim. Şuan o harekete devam edeli 1.5 ay olmuş durumda ve o aralıktaki mesafe 2 parmak genişliğine kadar indi.

Hareketi buradan anlatabilmem imkansız.. Dumbell ile alternativ curll yapıyormuş gibi düşünün dumbell i indirdiğinizde elinizi içeri doğru çeviriyorsunuz.

Biliyorum çoğu kişi anlamamıştır ama video çekmem gerekir.. Uygun bir zamanda video çekebilirsem eklerim hareketi.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2012
  4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş