alt bacaklarım çok kalın:(

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve bbssmm tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    bölgesel yağ yakımı mümkün değil. ama üst bacağı çalıştıran, squat, lunge, stiff-legged deadlift gibi hareketler, ve beraberinde yapacağınız diyet, üst bacağınızın az da olsa kaslanmasına ve diz çevresindeki fazla yağın erimesine sebep olacaktır. üst bacağın kaslanmasıyla da diz çevresinde yağ yakımıyla birlikte bir gevşeklik oluşmasını önlemiş olursunuz.

ama bu bahsettiğim uzun bir süreç ve sabır ister.

nastenka bunu beğendi.
  2. nastenka

nastenka Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    haftada 3 gün minimum squat yapıyorum 30 dakika interval tarzı bişeyler yapıp yavaşaladıgım aralarda squat yapıyorum...hazır video programlarını uyguluyorum şu an jillian 30 day shred'i uyguluyorum arada sıkıldıgımda da plates... bazen elimde dambıl ile calısıyorum bacak hareketlerini ancak 3 ayda pek bir fark olmadı sabır sanırım ciddi sonuç için uzun süre dediğiniz 1 yıl gibi bir süre oluyor...

bölgesel zayıflama mümkün değil ise üst kısımdan vermeyi engellemek için de yapabileceğim birşey yok anladıgım :( kollar kalın ama govde kısmın çok zayıf o da vücudu orantısızlaştırıyor...

önceden fitnessta calısmıstım ama salondaki hocalar bir haberdi malesef ilgisizlerdi de ve daha cok kilo alıp bacaklarım daha da kalınlaştı programlarla istediğimin tam tersi bir sonuç aldım artık kendim araştırıp bişeyler yapmaya çalışıyorum...ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim

SCHWARZXXL bunu beğendi.
  3. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    "bölgesel zayıflama mümkün değil ise üst kısımdan vermeyi engellemek için de yapabileceğim birşey yok anladıgım :( kollar kalın ama govde kısmın çok zayıf o da vücudu orantısızlaştırıyor..."

Bölgesel eritme yok ama bu senin heryerinden eşit zayıflıyacağın anlamına gelmiyor.Zayıflama döneminde bacaktan verirsin,sonra başka yerden sonra başka yerden.Yağ olmayan yerden kilo veremezsin yani vücut kendi oranını yakalıyacaktır.

crash ve nastenka bunu beğendi.
  4. nastenka

nastenka Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    benim kalınlık aşağıda gibi ama hala yukarıdan veriyorum ah bir anlasam :S

5. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Genetikten kaynaklanıyor olabilir.Bazılarının bacakları kalın olur.Tıpkı omuzu geniş erkekler gibi bir durum.Bazılarının dar bazılarının geniştir.

crash ve nastenka bunu beğendi.
  6. nastenka

nastenka Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    genetiktede var malesef :(

7. crash

crash Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    neredeyse hiç bir şey yemiyorum...ve 500 gram bile veremiyorum!! hareketli biriyim vermek istediğim sadece 3 kilo...spor yaptıgım zamanlarda da aynısı oldu gram bile veremiyorum!! bacaklarım kalın ,dizin hemen bittiği yerin çevresi 36 ,orta kısım 45 en üst artık popoya dahil olmaya başlayan kısım 52:( inanılmaz mutsuzum ,ne yapmam gerekiyor artık bilmiyorum ki ...insanlar 10 kilodan bahsediyor ya ben yarım kilo bile veremiyorum...

8. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle düşüncelerin olumlu olsun yapabilirim verebilirim vs ... bol su içmeye özen göster :)

crash bunu beğendi.
  9. crash

crash Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ama bi süre sonra gerçekten üzülüyorsunuz. su içiyorum zaten özellikle ramazan girdiğnden beri daha düznli ve özenli olmaya çalışıyorum.iştahım hiç yok zaten. ama yok yani ...

10. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    polen kullanmanı öneririm :) imzamda açıklaması var iştahını açar hacim olarak kilo alırsın yağ olarak değil enerji verir daha çok yüklenebilirsin vücuduna

11. Aylinluce

Aylinluce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Insulin direnci gbi baska sebepleri olabilir oncelikle bir diyetisyene gidin mutlaka verdigi beslenmeyle de olmuyorsa o sozi gerekli doktora yonlendirecektir. Yok diyetisyene gidemem dersen bir hastanede ins. Direncini olctrmeye calis drlara danis.

Sayfayı Paylaş