alt bacaklarımı nasıl inceltırım??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bbssmm tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bbssmm

bbssmm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    genetik olarak alt bacaklarım kalındı.ama çok aşırı diildi.lise zamnnda 6 yıl düzenli voleybol oynadım.bu zamnda alt bacak kaslarım çok kalınlaştı ve hiçbir türlü incelmedi.ne kadar rejim yapsamda bi yararını göremedm.son 2 aydr fitnessa başladım düzenli koşuyorum hem agırlık hem bacak çalışması yapıorum ama son ölçümlerime göre bacak kaslarım tekrardan kalınlaşmaya başladı.lütden bana bu konuda yardım edin.nasıl bir çizelgede spor yapmaylım.bacaklarımı nasıl ilceltebilirm..sıkılaştırıcı kremlerden kullansam bi faydası dokunurmu???duh

2. agirvasita

agirvasita Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    cinsiyet kız galiba?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:32 ----------

edit: yani kızsan X-Tra jel gibi kremler var üstadlar daha iyi bilir gerçi ama erkeksen fazla takma derim..

bu arada alt bacak dediğin yer bilek ile diz arasındaki kısım demi? yani arka baldırları kastetmiyorsun?

3. metehan711

metehan711 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bacak çalışmanız kaslarınızı artırmaya, güçlendirmeye yönelikse önce bundan vazgeçmenizi öneririm. bence bacağı inceltip sıkılaştırmanın en iyi yolu, altımıza sereceğimiz bir jimnastik minderinin üzerine uzanarak, ayaklarımızı kaldırıp havada bisiklet çevirme hareketidir. bu hareket hafif olarak karın kaslarına da etki ediyor yani çok fonksiyonlu bi hareket aynı zamanda. benim de baldırdaki fazlalıkları atmam açısından faydalı olmuştu, günde 15-20 dk derin nefeslerle yapılabilecek iyi bi hareket kanımca.

bbssmm bunu beğendi.
  4. bbssmm

bbssmm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    tşk edermm metehann senn söledigini yapmaya başlıcam..evet cinsiyet kız yanı erkek olsam takmam zatnn:) evet arka baldırlarım çok kalın tam 40 cm bgn ölçtm kilolu da değilim aslında spor yaptgm içn vucudum sorunlu diil ama tek sorunum alt bacaklarım.spora devam edersem daha da kalınlaşcagnı söluolar.ftness hocamda kimden duyduysan seni kandırmşlar dedi:) ama 2 aydr dha 1 cm incelmedi..ne yapmalıyımm ltfen yardımmm edinnn..

Sayfayı Paylaş