1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Alt Bacak Sorunu ...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MuhammetBaş tarafından 12 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MuhammetBaş

MuhammetBaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 7 aydan beri spor yapıyorum , pek düzenli olmasa da ehh işte idare eder. Alt bacak hariç vücudumla ilgili bir sıkıntım yok. Resimde gördüğünüz gibi alt bacak çok ince ve eğri bu eğrilik kalf çalışa çalışa düzelir mi ? yada farklı bir çalışma stili varmı benim sorunum bu yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.. Heh bide patikler için kusura bakmayın. :)

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kalfın iç kısımlarını çalışın daha çok.

3. MuhammetBaş

MuhammetBaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani demek istediğim , dizler birbirine yakın ayak bilekleri birbirine uzak. İç kalf çalışırken kendi vücut agırlıgımla mı yoksa daha yüksek ağırlıklarla mı çalışmalıyım. ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Kalf yuksek tekrarlar ile calisilmasi gereken ancak arada bir az tekrar yuksek agirlik ile sasirtilmasi gereken bir kas grubu. Ancak senin sorunun dizlerinin birbirine yakin olmasi, bu noktada kalf hacimlenmesi gorsel oalrak az biraz yardimci olacaktir.Ama genetigin boyle buyuk beklentiler icine girmemeni oneririm.

5. MuhammetBaş

MuhammetBaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen size katılıyorum genetik yapı böyle olduğu için nereye kadar düzelebilir ki. Olsun ben yine elimden geleni yapıcam. Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş