Almanyadan teslim aldığım Body Planet marka Amino acid ve farklı değerleri???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve myprag tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar.Abimden optimum nutr.2222 amino istemiştim fakat satın aldığı yerde bu ürün kalmadığı için Almanyada çok fazla kullanılan bir ürünü önermişler ve şuanda ürün elimde ; fakat etiketteki besin değerleri hakkında hiçbir fikrim yok?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Amino Acid Profile in 100 g Protein
    Alanine.........4.4 g Proline.......5.1 g
    Lysine*........9.4 g Glutamine..16.7 g
    Arginine.......2.8 g Serine........5.18 g
    Methionine*.2.2 g Glycine.......1.8 g
    Asparagine...11.5 g Threonine*.5.3 g
    Cysteine......2.0 g Histidine.....1.4 g
    Trypthophan*.2.0 g Valine*.......5.3 g
    Isoleucine*..5.1g Leucine*.....12.9 g
    Phenylalan*.3.6 g Tyrosin.......3.7 g

*Essential amino acids

325 tabletten oluşuyor ve her tablet 1.9 gram

2. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    lütfen bir cevap arkadaşlar.....:(

3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Almışsın kullanıcaksın değerleri kötüyse kullanmayacakmısın???Bence bir daha almanyadan sipariş verme bunu kullan daha sonra Türkiyeden al aminolarını 5-10 lira en fazla vereceğin fark sonuçta almanyada optimumu ithal ediyor abd den

4. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yok elbette kullanacağım; ama soruyu sormamdaki amacım mesela opt.nutr.2222 yi kullanırken spordan önce ve sonra 5 er tablet almam gerekirken acaba bu değerlerdeki bir aminodan kaçar tane almamın daha uygun olabileceğini öğrenmekti;) Mesela amino 2222 nin tabletleri bu tabletlerin 2 katı hacme sahip.Bu değerlere göre antrenmandan önce ve sonra kaçar tane almam gerektiği konusunda fikir verebilecek(ahkam kesecek değil!) bir arkadaş varsa minnettar olacağım:)
    Ayrıca 5 10 liranın hesabını yapmıyorum.Bunun yanında 5lb lik gold %100 whey de aldırmıştım,totalde 80-90 liralık karım oldu bu da bir öğrenci için hatırı sayılır derecede bir para...

5. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    O zaman ahkam kesmekten faydalı olayım sahibi tamer galal diye biri,içeriği kötü sitesindeki ürünlere baktım,nitrofull ile eşdeğer neredeyse...kullanma talimatı gün boyu 10-20 diyor bence 20 tane al idman önü 10 idman sonu 10 idman yapmadığın günlerde gün içine yay al 15 gün falan yeter sana zaten sonrasında da bir daha hiç alma bence,baştan cevap yazdım bari sonunu getireyim dedim...

6. myprag

myprag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Cevabın için teşekkür ederim.Bu ürün zararlı diyosun yani:( Haftada 4 gün antrenman yapıyorum ve her antrenman öncesi ve sonrası 5er tane olmak üzre 10 tane kullanmayı ve bunu 2 ayda bitirmeyi planlıyordum.Bitirdikten sonra da 1 ay ara verip 5 lb lik whey proteine başlamayı düşünüyordum.Bu dediğim şekilde kullanırsam sorun olur mu acaba?Gerçekten de kafam karıştı şimdi:/

Sayfayı Paylaş