Almanya'da (Nurnberg) Supplement Nereden Bulurum? Oradan hangi markayı almalıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mimar tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mimar

mimar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 2 ay kadar almanya'da olacağım. Nurnberg'de. Buralarda supplementler nerede satılır? Eczanelerde satılıyor diye yazılar okudum ama baya eski tarihliydi. Ebay a da baktım ama fiyatlar TR ye yakındı. Kaliteli Alman markalarının olduğunu duyum. Protein ve Aminoasit alacağım. Bunu Nurnberg içerisinde nereden temin edebilirim bileniniz var mı? Ya da internet üzerinden buraya hangi siteden sipariş verebilirim? Orada sabit bir adresim var.
    Ayrıca marka olarak oraya gitmişken güzel markalar kullanmak isytiyorum. Ürün kaliteli olduğu sürece fiyatı vs çok önemli değil.Hatta TR'ye de dönüşte getirmeyü düşünüyorum.

Teşekkürler

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    en basiti DM veya Rossman gibi yerlerde bulabilirsin. Özel Sporcu giyisiler satan Karstadt Sport Magzasindan bulabilirsin.

Ama burda her türlü ürünü bulamazsin. Onun icin en yakinda Body-Attack olan yerlere bak

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:17 ----------

bu arada karstadt Sport Multipower ürünleri satiyor. Dm ve Rossmandaki ürünler 10 € civari du galiba.

Internet'den pek fazla siparis etmem. Bikac kere amazon.de üzerinden almisdim. Cevremdeki arkadaslar bodylab24.de siparis ediyorlar bicok kaltieli ürün mevcut.

3. mimar

mimar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim. karstadt 'ta olması beni sevindirdi.

Peki sizin Alman Markası olarak oradan almamı önerdiğiniz bir marka var mı acaba? Burada Optimum ve Muscletech ürünlerini kullanıyorum. Yoksa orada da mı bu tür markalara devam etmemi önerirsiniz?

Teşekkürler

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Sizin bileceginiz is. Pek fazla marka takinitim yokdur. Zaten ek besin fazla kullanmadigim icin neyin ne kadar kaliteli oldugu demek bana düsmez. 2 ay uzun süre denemek size kalmis.

Galiba üniversite icin geliyorsunuz sanirim. Eger beslenmeniz icin yiyecekler bulamiyorsaniz yardimci olabilirim. Kolay Gelsin

5. mimar

mimar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler benim için çok değerli bilgiler oldu.

Almanyada bulabileceğim kaliteli Protein ve Aminoasit markası önerisinde bulunabilecek var mı acaba arkadaşlar?

Teşekkürler

6. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bulabilirseniz Bsn syntha6 isolate protein tozunu denemenizi tavsiye ederim ha biz deneyemedik çünkü deneyemiyoruz burada kedinin ciğere baktığı gibi aylardır bekliyoruz ama zor malesef ülkemizde çıkar dışında başka birşey düşünülmüyor malesef ki malesef diyorum.

Sayfayı Paylaş