almanya supplement tavsiyesi...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve makturk tarafından 10 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. makturk

makturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha önce 5-6 ay body yapmıştım ama sınavlar vs dolayısı ile 5 aydır devam edemedim...fakat şimdi yeniden başladım...boyum 1,78 kilom ise 74 şu anda...yakın bi zamanda almanyadan akrabamız geliyor supplement getirtmek istiyorum ama hangi ürünleri getirteyim bilmiyorum :( bu konuda pek bilgim olmadığından tavsiyelerinizi bekliyorum...

2. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    selam,

daha yeni baslamissin, ancak illa bisey alacam diyorsan OPTIMUM NUTRITION 100 % WHEY (tat olarak tavsiyem double chocolate)

burada 5 lb si (yaklasik 2,4 kg) 180 YTL civari.. oradan 45-50 € arasinda bulabilir (en kötü ihtimal internet siparisiyle..)

ama en önemli tavsiyem, supplementlere saldirmadan neyin ne ise yaradigini ögrenmek.. forumda supplement ve etki alanlari hakkinda yeterince bilgi bulabilirsin..

saygilar

3. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Almanyada Weider,Multipower,All Star,Hansa X sport,Optimum nutrition,Ultimate Nutrition gibi markaların ürünleri mevcut.Daha aklıma gelmeyen bir çok kaliteli marka da var.Almanyada bu ürünler buraya hayli hayli ucuz.Bunların içerisinde en ucuzu Hansa X sport .Bu markanın Weight gainer ve Whey Proteini kullanılabilir.Ama diğer ürünler pek de iyi sayılamaz yani.Bana sorarsan Almanyadan Weider , All Star , Optimum ürünlerini getirmen iyi olur.

Arkadaşın dediği gibi bu ürünler internet sitelerinde daha ucuz.Önce siteleri araştırın.Siteden siteyede fark oluyor çünkü.

4. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Andre almanyadan buraya gönderen site biliyormusun yada başka bilen arkadaş varsa pm ile mesaj atabilirmi!
    malum usa'dan nakliye oldukça tuzlu oluyo!
    Yada şu akrabana bizde sipraiş versek arkadaşın:)

Sayfayı Paylaş