Allen Iverson...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve metall tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    lise yıllarımın kahramanı...az taklit etmedim onun öldürücü crossoverlarını.

o efsane, o ulaşılmaz adam keşke hep ulaşılmaz kalsaydı.

onu tbl de oynarken gömek çok üzüyor beni. birlikte oynadığı adamlar amatörden öte değil. oynadığı salonlar dökülüyor.

bence türkiye ye yakışmıyor arkadaşlar.

sizce?

2. mitandir

mitandir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence suan oynadığı oyunda amatörlerden farksız bugünkü maçı izlediysen 1-2 top çalmaktan başka bişey yapmadı çok top kaptırdı yani artık vazgeçilmez değil sıradan bi basketçi

3. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    zaten beni üzen de bu.

böyle bir son yakışmadı.

ama avrupa basketbolunda da tek başına bişey yapmak çok zor.

bence yanında iyi anlaşabileceği yetenekli bir tana daha oyuncu olsa eminim daha farklı olurdu

4. mitandir

mitandir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın lazım ama beşiktaşda iverson bide ismini unuttum bu akşam bol bol üçlük sallayıp tutturan bi adam var başka bi varlık göremedim öyle büyük bir transfer yapıcaklarınıda sanmıyorum zaten gelen oyuncuların çoğu para için geliyolar Türkiyeye

5. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    türkiye basketbol ligini çok küçümsemişsiniz. tblnin şu anda ispanya liginden sonra avrupadaki en kaliteli lig olduğu söyleniyor.

6. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ama konu iverson olunca insan küçümsemek zorunda kalıyor ki adamın yüz ifadesinden mimiklerinden anlıyabiliyorum mutsuz olduğunu.

gözlerindeki o ışık kaybolmuş sanki ya da bana öyle geliyor.

nasıl avatardaki oscar robertson ı yakıştırmıyorsam:) iverson ı da yakıştırmıyorum tbl ye

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    lige değil de beşiktaşa yakıştıramıyorum ben onu, dünkü maçta o kadar çok yabancıydı ki takım arkadaşlarına...kaynaşamamışlar bitürlü. tabii kendisinin ödemlerinin aksatılmayıp diğer yabancıların ödemelerinin 2 aydır yapılmaması (kendilerinin iddiası bu) bunda önemli rol oynuyor...hani nerydeyse iverson geldiğinden beri ödeme almamışlar.

fenerbahçede ya da galatasarayda olsaydı TBL'nde şovuna aynen devam ederdi...
    fenerbahçede olsaydı avrupada şovuna devam ederdi.

metall bunu beğendi.
  8. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    tabii ki fiziki düşüklüğünü gözardı etmemek lazım 1 senedir basketbol oynamıyordu neredeyse birsürü problemle uğraştı çocuğunun hastalığı karısının boşanma davası açması alkol ve kumar bağımlılıkları...

ancak seninde söylediğin gibi yanında anlaşabileceği 1 2 oyuncu daha olsa özlediğimiz iverson ı izleyebiliriz bence çünkü tofaş maçında o eski ışığı gördüm crossoverlar inanılmaz turnikeler falan.

serhatla bekir yarangümeyle cevherle olcak işler değil bunlar

9. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Fenerbahçe Ülker'e gelse döktürür bence. :)
    Beşiktaş'ın alma amacı oyunu değildi zaten söylenenlere göre. Reklam amaçlı aldılar. Yurtdışında bile formasını satabilecekleri kaç adam alabilirlerdi? :)

10. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Takım olarak bakarsanız, bir oyuncu ile takım uçmaz. Bkz. Messi

Ligin marka değerine bakarsak, Dünya Şampiyonası elimizden gidiyordu az kalsın. Nedeni ise salonlar. Bizim ülke de salondu stattı bunlara önem verilmiyor. Verilse ligin yayın haklarını uluslararası düzeyde satarlar ve harcanan paranın kat kat karşılığını alırlar.. Akıl eden yok.

Bir kez daha Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ederim. Tesisleşmeyi akıllara soktu. Yaptığı işler müthiş. Bir başkan daha ne yapabilir ki?

Bkz. FenerbahçeÜlker Arena

11. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    akşamki efes maçında kendini bulduğunun sinyallerini verdi.

bir basketbol topu bir insanın eline bu kadar mı yakışır

ender'e yaptığı crossoverla parkeleri öptürmesi iverson hayranı olarak beni sevindirse de bir türk olarak biraz burukluk oldu tabii:)

Sayfayı Paylaş