Allah rızası için yardım, programım doğru mu? bir türlü başlayamadım...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve praetor35 tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. praetor35

praetor35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yöneticilerimizden rica ediyorum bu başlığımı silmesinler çünkü günlerdir forumu taradım kesin net bir cevap alamadım kendime özel...
    Merhaba hocalar, abiler, kardeşler..Yaklaşık bir ay boyunca evde kendi imkanlarımla vücut geliştirme ile uğraşmaya çalıştım ve fakat verimli olmadığını düşünerek bir salona yazıldım. Salonda çalışmaya başlayalı 4 gün oldu.
    İlk sorum;
    Salondaki eğitmen bana 2 gün programı yazdırdı, bir gün göğüs&bacak diğer gün de omuz&kanat olarak. Hareketlerin hepsi 3x15 şeklinde ve kafamı kurcalayan konu da burada. Forumu bayağı taradım ve genelde 3x8 önerilmekte. Okuduğum kadarıyla sayın Flexor hoca da yeni başlayanlar için o şekilde tavsiyede bulunmuş. Şimdi ben ne yapmalıyım sizce, salondaki hocanın dediği gibi 3x15 mi çalışayım yoksa forumun genel düşüncesi üzerine 3x8 mi yapayım?
    İkinci sorum;
    Bana göğüs&bacak ve omuz&kanat programı verildi fakat kollarla ilgili herhangi bir antreman yok. Hocaya bunu sordum bana kol çalışması yaptırmayacak mısın diye, hatta bu sporla uğraşan başka arkadaşlarımın da kolla başladığını söyledim. Fakat hoca bana bizim salonun tarzı böyle, yaklaşık 1-2 ay kol çalışmayacaksın, önce o verdiklerimi yap vücudun otursun ondan sonra kol çalışmasına başlarsın kolay hallolur dedi. Foruma baktım yeni başlayan hemen herkesin programında kol çalışması mevcut. Bu durumda ne yapmalıyım peki hocayı dinleyip o şekil mi devam edeyim yoksa kol çalışması da dahil edip yeni bir program mı çalışmalıyım?
    Yardımlarınızı, aydınlatıcı görüşlerinizi bekliyorum, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş