All Stars Zell Tech GS 1000 gr

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,8%
  2. orta karar

0,2%
  3. başarisiz

oy sayısı 0
    0,0%
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Vücudun kas sistemi %70 civarında su içerir. Hücre içi suyu olarak adlandırılan bu miktar kasların hacimli ve sert olmasını sağlayan faktörlerden birisidir.

%70' lik kas hücre içi su potansiyelini sürekli aktif halde tutabilecek kapasitede çok özel hazırlanmış ALL STARS ZELL TECH GS, kas hücrelerinde fazla miktarda bulunan glikojen depoları için gerekli süper etkili karbonhidratları sağlayan düşük ve yüksek moleküler karbonhidrat kaynakları içeren 3 aşamalı bir karbonhidrat formülüne sahiptir.

Bu özelliği ile antremanlar süresince kas sistemine istenilen enerji potansiyelini optimum seviyede pompalayarak adalelerin daha büyük ve yapılı görünmesini sağlar.

Bünyesindeki spesifik yüksek moleküler mısır unu, diğer bilinen karbonhidratlardan çok daha hızlı bir şekilde kana karışarak kas hücrelerindeki glikojen rezervlerini artırır. Bu sayede kas sisteminin yapılaşması için gerekli olan amino asitler, creatine monohydrate, glutamine gibi önemli maddelerin de eksiksiz ve zamanında kas sistemine ulaşmasını sağlar.

Bünyesindeki spesifik düşük moleküler karbonhidrat kaynakları olan ve en güçlü insülin aktivatörleri olarak bilinen D-Glikoz Monohydrate ve Maltobiose, aşağıda verilen grafikten de açıkça anlaşılacağı gibi, anabolik insülin hormonunun en üst seviyeye çıkmasına olanak sağlarlar.

Bir kas hücresi elementi olan creatine monohydrate' ı %12'lik potansiyel ile içeriğinde bulunduran ALL STARS ZELL TECH GS, kas hücre içi su miktarını artırır ve kas sisteminin gelişmesini sağlar. Ayrıca potasyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor ve sodyum gibi kas hücre içi su miktarını artırmayı sağlayan osmotik mineral kombinasyonu da içeren ürün daha fazla kas kütlesini garanti eder.

SONUÇ:
    -Daha etkili creatine taşıma matriks formülü ve daha büyük kas kütlesi...

-Sadece 8 haftada vücut ağırlığında 4-7 kilo artışı...

-Vücudun dayanıklılık seviyesinin inanılmayacak derecede artması...

- Sadece 4 haftada %15-25 performans artışı...

Kullanım tavsiyesi:
    2 kaşık (= 40 gr = 1 porsiyon) ZELL TECH GS' i 400 ml soğuk suya ilave ediniz, çalkalayınız veya karıştırınız. Vücut ağırlığınıza bağlı olarak günlük 2-4 porsiyon içiniz. ZELL TECH GS kahvaltıdan önce, gün içinde ve antremandan hemen sonra içilmelidir. Maksimum sonuç almak için ZELL TECH GS' i, her gün ve 6 hafta süresince sürekli kullanabilirsiniz.

ZELL TECH GS ' in 6 haftalık kullanım şekli:

Vücut ağırlığınız 80 kg' den az ise 1 ile 6 hafta arası günlük 2 porsiyon
    Vücut ağırlığınız 100 kg' den az ise 1 ile 3 hafta arası günlük 3 porsiyon ve 4 ile 6 hafta arası günlük 2 porsiyon
    Vücut ağırlığınız 100 kg' den fazla ise 1 ile 2 hafta arası günlük 4 porsiyon ve 3 ile 4 hafta arası günlük 3 servis ve 5 ile 6 hafta arası 2 porsiyon

100 gr içinde 1 porsiyon (25 gr) içinde
    Enerji değeri 1450 kJ/341 kcal) 363 kJ/85 kcal
    Protein 3 gr 0,8 gr
    Karbonhidrat 80 gr 20 gr
    Yağ 0 gr 0 gr
    Creatine 12 gr 3 gr
    Krom 60 µg 15 µg
    Potasyum 240 mg 60 mg
    Fosfor 250 mg 62,5 mg
    Magnezyum 200 mg 50 mg
    Sodyum 120 mg 30 mg
    Vitamin B1 1 mg 0,25 mg
    Vitamin B2 1,25 mg 0,3 mg
    Vitamin B6 1.5 mg 0,38 mg
    Vitamin B12 0,8 µg 0,2 µg
    Biotin 120 µg 30 µg
    Kalsiyum D pantothenat 5 mg 1,3 mg
    Niacin 16 mg 4 mg
    Vitamin E 8 mg 2 mg
    Vitamin C 50 mg 12,5 rng

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    al allstar'ı vur weider'a

bu allstar-weider ne ürünü gene pahalı gene son kullanma tarihi faullü ama gunufirsati ve hardline öyle mi! 8)

3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    ek

gunufirsati değil gununfirsati.com ve ayrıca yaşasın illpress spor kitapları powerpress dergisi ve hardline ve BFTR! :p

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu hardlıne ı bu kadar oven ılk sensın ınsallah altında baska bır ıs yoktur ve lutfen dıger markaların altında hardlıne dan bu kadar bahsetme bu urunu kullandıysan yorum yap yeter

5. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    tamam...

tamam , ben sadece kullanıcıyım , işin altında başka bir şey yok maalesef ... olsa çevremde yapardım ama olmaz benim aldığım yerden herkes benim gibi çok rahat alır ben kazanç sağlayamam ama sevdiğim bildiğim bu işten ben de para kazamak ben de ekmek parası kazanmak ben de isterim hatta bazen babamın azarından da kurtulmuş olurdum inşallah bi şekilde olur , yaratıcı imgeleme yapalım hayalini kuralım belki olur ....

6. SOS

SOS Guest

Hardlinenın creatinini kullandım cok hosuma gitti diger urunleri hakkında olumsuz seyler duydum ama creatini bende ıse yaradi diger creatin urunlerıyle karıslastırma fırsatım olmadı henuz :p

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen hardline hakkinda yorum yapacaksan - hardline basligi altinda yap.

Saygilar.

8. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    genel olarak bakıldıgında su an ıcın all starın urunlerı weıderdan daha basarılı gıbı duruyor amıno harıcı gaınerlar proteın tozları creatıne basarılı zell tech de kullandm portakal suyu gıbı tadı var hem tadı guzel hemde ıcınde creatıne bulundurdugu ıcın guc artısı yanında duzenlı oalrak kullandıgında kılo artısıda saglıyor

9. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    All Stars Zell Tech GS alın.. 1 kg fiyatı 90 ytl FAKAT MÜKEMMELLL! şiddetle tavsiye ediyorum ama çoook pahalı ..düşünsenize 10 veya 15 gün kullanıyorsunuz ve 90 ytl..

10. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlarin ikinci bölümü cikmisti. Allstar ürünlerini cok kaliteli yapiyor. Bu üründe diger ürünleri gibi cok etkili. Eger 3 aylik Zell Tech kullanirsaniz faydasi olarak hemen fark edersiniz. Cebinde parasi olanlar icin tabi :D

11. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BU ÜRÜNÜN 2 KG VE 4 KG LİĞİ YOKMU .. 1 KG LIĞI 15 GÜNDE BİTİYOR :oops: PARA DAYANMAZ BU ÜRÜNE ..3 AY NASIL KULLANCAM BİLMİYORUM :oops:

12. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    maritory haklisin valla! para dayanmiyor. 3 aylik gainer kullanacak adam neredeyse 6 aylik maasini sallamasi sart. Kisiye göre degisiyor da iste genelde cok pahali. Ankette iki kisi basarisiz demis. Kesin bunlar 10-15 gün kullanmislardir :D

13. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2sorum olacak (bu arada msj sil veya msj düzenle düğmesini bulamadım o yzdn üstteki msj fazalık oldu) :(
    1.soru : bu ürünü yurt dşından internet aracılığıyla daha ucuza alma şansım var mı? bi alman sitesinde 2kg liğini gördüm ve ücreti bariz daha ucuzdu :oops:

2.soru ise;
    Kullanım tavsiyesi:
    2 kaşık (= 40 gr = 1 porsiyon) ZELL TECH GS' i 400 ml soğuk suya ilave ediniz
    yazıyor

fakat enerji değerleri kısmında da şu yazıyor :
    100 gr içinde 1 porsiyon (25 gr) içinde

anlamadım. bir porsiyon kullanırken 2 kaçık yani 40gr mı kullanıcaz yoksa 25 gr mı?
    teşekkürler ;)

14. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar buna kimse cvp vermicekmi :( en azından 2.sorum çok önemli :oops:

15. bambamm

bambamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana bi gainer markası sölermisiniz all star veya weider 2000

16. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    maritory dedigini bende anlamadim :)
    Yani normalde öyle yazmazlar kesin yanlis anlasilma var gibime geliyor cünkü 100gram icinde bir porsiyon 25gram da nedemek? :D
    Ama söyledir. 1 porsiyon 25gram hesaplanmistir. yani 100gram olunca 4 porsiyon oluyordur. Yazidan bu anlasiliyor. Simdi sen galiba sunu soruyorsun. Diyorsunki madem 1 porsiyon 25gram neden peki üstte 1 porsiyonu 40gram diye göstermis? Eger böyle yazdilarsa bence söyle demek istemislerdir. normalde porsiyon hesabi 25gram diye hesaplanmistir. deger ölcümü yani. Ama siz sporcular bir porsiyonunuzu 40gram olarak alin. Mesela iki yemek kasigi 25gram yapiyorsa siz 3 yada 3,5 yemek kasigi alin(40gram). tavsiye edilen bu. Yoksa bir porsiyon diye 25gram almak az gelir denmek istenmistir. Ben bu ürünü ne zaman kullanmistim bilmiyom da böyle bir sey yazdigini bilmiyordum.

bambam arkadasim. Gainerlerden ben Allstarin Gain tech ürünü tavsiye ederim. eger o olmazsa 7kg lik Weider megamass tavsiye ederim ama eski üretimleri olmayacak. New formular diye üzerinde yazanlar olcak. Burada 7kg weider megamass lar 70 Euro. Orada kesin 120 euro dur.

17. bambamm

bambamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 kg lık 350 milyon burda ben 3 kglıkten aldım o da 140 lira bakalım inş. işe yarar nası kullanıyım her kafadan bi ses çıkıo haftanın 4 günü çalışıorum salonda işte tozu nası kullanıyım??

Sayfayı Paylaş