All-Stars Nitro Plex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,3%
  2. orta karar

0,5%
  3. başarisiz

0,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

%70 protein-5 farklı geliştirilmiş yeni protein matriksi
    özel L-Glutamine formüllü insülin aktivatörü ...

Profesyonel vücut geliştiriciler ve diğer spor branşları ile ilgilenen profesyonel sporcuların artan protein ihtiyacına en üst seviyede cevap verebilecek mükemmel seviyede geliştirilmiş tam 6 çeşit protein türü içeren bir protein matriksidir. Bu özel protein kombinasyonunu içeren ALL STARS NITRO PLEX, zaman ayarlı (time released) çalışarak vücudun

ihtiyaç duyduğu anda kullanılabilir” spesifikasyonda üretilmiştir böylece vücudun amino asit ve peptit ihtiyacına en çabuk şekilde cevap vererek anabolik etki meydana getirir bu da antremanlarda maksimum güç üretilmesine imkan sağlar.

Bünyesinde bulunan çabuk ve kolay hazmedilebilir peynir altı suyu proteini peptitleri sayesinde 1 saatten daha az bir sürede antreman süresince deforme olmuş kas sistemine kanalize olarak adalelerin büyümesine yardımcı olur.

7 saat gibi oldukça uzun süreli kas sistemini besleme özelliğine sahip süt proteinleri ve 2 saat gibi daha kısa süreli besleme özelliğine sahip yumurta proteinleri ile vücudun yenilenme sürecine hem antremanlardan hemen sonra hemde uyurken etki eder.

ALL STARS NITRO PLEX’ in geliştirilmiş yeni formülüne ilave olarak eklenen L-Glutamine ve L-Glutamine peptitler kombinasyonu anti-katabolik glutamine moleküllerini kas sistemine dağıtarak adalelerin kaybolması manasına gelen katabolik etkiyi azaltır. Formülünde bulunan pozitif nitrojen dengesi, kas hücrelerinde depolanan protein miktarından daha fazladır. Dolayısıyla ürünün nitrojen dağıtım sistemi amino asit ve peptitlerin doğrudan kas hücrelerine dağıtımını artırarak anabolik etkiyi destekler.

Kas hücrelerindeki protein sentezinin artması sadece yeteri kadar amino asit ihtiyacını gerektirmez beraberinde yüksek bir insülin seviyesi de gerektirir. Bu sayede ürünün içeriğindeki insülin aktivatörü olarak bilinen D-Myo-Inositol ve Krom’ un eşsiz kombinasyonu insülin hormonu’ nun taşıma gücünü artırarak kas sisteminin gelişmesini kaçınılmaz hale getirir.

Analizi: 100 gr içinde 40 gr içinde* 40 gr içinde**
    Enerji değeri 1495 kJ/353 kcal 1058 kJ/250 kcal 597 kJ/141 kcal
    Protein 70 gr 38 gr 28 gr
    Karbonhidrat 12 gr 20 gr 5 gr
    Yağ 2,7 gr 2 gr 1 gr
    Taurine 4 gr 1,6 gr 1,6 gr
    L-Glutamine 2 gr 0,8 gr 0,8 gr
    Glutamine peptit 1 gr 0,4 gr 0,4 gr
    Krom 50 µg 20 µg 20 µg
    İnositol 100 mg 40 mg 40 mg
    Magnezyum 100 mg 75 mg 40 mg
    Vitamin B1 0,8 mg 0,3 mg 0,3 mg
    Vitamin B2 1 mg 0,4 mg 0,4 mg
    Vitamin B6 1,2 mg 0,5 mg 0,5 mg
    Biotin 44 µg 17 µg 17 µg
    Kalsiyum D pantothenat 3 mg 1,5 mg 1,2 mg
    Niacin 9 mg 4,5 mg 3,8 mg
    Vitamin E 6 mg 2,4 mg 2,4 mg
    Vitamin C 35 mg 15 mg 14 mg

* 0,3% yağlı 300 ml süt ile karışık 1 porsiyon (= 40 gr ürün) içinde

** 300 ml su ile karışık 1 porsiyon (= 40 gr ürün) içinde

Kullanım tavsiyesi:
    2 kaşık (= 40 gr = 1 porsiyon) NITRO PLEX’ i 300 ml süte veya suya ilave ediniz, çalkalayınız veya karıştırınız. Vücut ağırlığınıza bağlı olarak günlük 2-4 porsiyon içiniz. NITRO PLEX kahvaltıdan önce, gün içinde ve antremandan hemen sonra ve/veya yatmadan önce içilmelidir. Maksimum sonuç almak için NITRO PLEX’ i her gün ve 6 hafta süresince sürekli kullanabilirsiniz.

NITRO PLEX’ in 6 haftalık kullanım şekli:

Vücut ağırlığınız 80 kg’ den az ise günlük 2 porsiyon
    Vücut ağırlığınız 100 kg’ den az ise günlük 3 porsiyon
    Vücut ağırlığınız 100 kg’ den fazla ise günlük 4 porsiyon

2. bechpress

bechpress Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok mükemmel bir ürün ama fiyat pahalı 105 kiloyum günde 4 kez kullandım 10 gün de bitti kutu ama mükemmel etki yaptı tavsiye ederim kilo basmamda bile etki yaptığını belirtmek isterim beslenme düzenim bozuk olduğu halde 160 kilo ile 10 tekrar rahat rahat yaptım para toparlayıp 2 -3 kutu almayı planlıyorum almak isteyenlere tavsiye ederim yalnız yanında no x ta kullandım all stars ın oda deli bir ürün damar damar yapıyor .

3. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Nox dedıgın urun All Stars Intensity NO-X mu ??

4. bechpress

bechpress Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynen dediğin o ürün kullanmanı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım

5. bechpress

bechpress Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar allstarsın bütün ürünlerini denedim hemen hemen ama en etkili olarak bu protein matrixini gördüm kendi üzerimde çok başarılı bir ürün şiddetle tavsiye ederim hiç çekinmeyin kullnın

6. bechpress

bechpress Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet gördüm ki bu ürün ile en son benim yorum kalmış aslına bakarsanız allstars cidden çok kaliteli ama bu kalitede haliyle pahalı o yüzden kişiler ancak 1 kutu alıp kullanabiliyor ve devamını getiremiyorlaar bu yüzden de ilgili ürnlerden yetrince faydalanamıyorlar bir ürünün etkili olup olmadığına hemen bir kutu kullanıp karar vermek yanlış olur en az 3 kutu düzenli kullanımında bir netice görülememişse o zaman yorum yapılabilir diye düşünüyorum teşekkürler.

7. ozhan98

ozhan98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. allstars hy-pro 85 adlı ürünü yeni aldım(almanyadan geldi). fakat ürünü nasıl kullanacağımı bilemiyorum.poşet içerisinden bi ölçek çıkmadı. spordan önce mi sonramı veya spor yapmadığım gün kullanabilirmiyim bilemiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

8. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    hımm lezzetli yerim onu ben yerim ham yaparım uç uç uç bak uçak geliyor a32:D

Sayfayı Paylaş