All Star Triplex

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve S.o.S tarafından 7 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. S.o.S

S.o.S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu urunu kullanan arkadaslar varmı 4-5kg kazandırır demiş ******'de bana biraz ılgınc geldi 1kg'lik supplementın 4-5kg kazandırması bu urunu kullanırken yanında aminoasit gidermi universal 1900 mesala

Saygilar...

2. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla kardes bır kıloluk supmnt 4.5 kılo aldırması bana ınandırıcı gelmedı ama aldıysan ınsallah aldırır tabıkıde amıno kullansan daha etkılı olur

3. S.o.S

S.o.S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardımın icin Saol brooklyn bisi daha Sormak isterim univeral'in 1900 ve 3001 marklari arasında cokmu fark var mesala arginine ornithine krom tavsiye ilaveliymis 3001 kullanlar varmı cok olumlu seyler duydum 3001le ılgılı kısacası 1900,3001 hangisini tavsiye edersiniz? :lol:

Saygilar...

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    1 kutusu değil, enaz 3-4 kutu tüketmek gerekiyor. Çünkü 2 porsiyon alsan 100gr yapacak, buda 10 günde bitmesi demek. İçeriğinde kreatin var, zaten günde 5-10gr kreatin 1 ayda bünyeye göre 2-3 kilo kazandırıyor(bol su ile). Kompleks bir ürün olması belki avantaj olabilir.

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba
    bu ürünü incelemistim, almaya karar wermistim ama araya baska ürünler girdi hikaye oldu.. Yanlıs hatırlamıyorsam, hem creatine iceriyor hem de insulinu arttirici bir madde soz konusu.. Bu sayede anabolik bir etki yapıor, ve aldigin protein daha emilimini vaadediyor.. ne kadar gecerlidir bilemem ama, bu ürünün yanında, saf bi protein tozu ya da cok ii beslenme oneririm ...

Saygılar

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba SOS, boyunu kilonu yasını ne kadardır bu sporu yaptıgını yazar mısın?? ona gore sana oneride bulabilirim

7. S.o.S

S.o.S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Slm,Pump Forever 2yıldır bu sporu yapıyorum yasım 20 boy 184 kilo 76 bulk sorunum yok, define iyi fakat biraz hacim lazim :)

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Eğer kilo alımını sadece suplamente bağlarsan netice alamazsın. kendinide proğrama sokmalısın sonra bu urun yaramazmış diye yazıp durursun :)

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    SOS Amino 3001 kullanman daha etkili olur senin uzerinde.. Bu arada carb alımınıda arttırman gerektigini sakın unutma... Allstar Triplex kullanacaksan, ozellikle beslenmene cok dikkat et, karb miktarını kgx5,5 ( 76x5,5= 418) 418gr minimum olarak ayrlaman gerekiyor... daha altında kalma sakın.. yoksa kilo alman zor olur..

10. S.o.S

S.o.S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardımın ıcın Saol pump forever bu spora basladıgımda 62kiloydum baya yol kat ettım bu arada bazı supplementlerın cok faydasını gordum weider2200 cok beyendigim bi urun mesala :) onumuzdeki ayki supplement curesı yapıcam all star tri plex + universal3001 denicem

Saygilar...

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Glutamine+ creatine monohydrate - eger bu kürünün icine dahil edebilirsen süper olur...

saygılar

12. dadasgs

dadasgs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.

ben şuan optimum kullanıyorum...

Türkiyede bulunmadığı için 3500 g. lık tri-plex aldırıyorum.. tri-plexin yanında amino alcam

birde iso-tech alıyorum.. tri-plex bittikten sonra.. spordaki hoca böyle dedi..

siz ne dersiniz?

13. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü kullanıp faydasını gören var mı? 5-6 kilo vucut ağırlıgında artış dio , inşalla yağ olarak değildir :)

14. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü sipariş ettim, nox3 l3 allstarın nox ile bu 3 ünü kombine yapıcam, sonçları sizlerle paylaşırım, ürünlerim bi gelsin

Sayfayı Paylaş