Alkol.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DamageControL tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DamageControL

DamageControL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    24 yaşındayım, 1.5 senedir bu sporun içindeyim geldiğim noktadan ve kaydettiğim aşamadan memnunum, yani 3 aşağı 5 yukarı bu spor hakkında bilgim var. 68 kilo olarak başladığım bu sporda şuanda 83 kg yim.

Kafama takılan bir sorun var ve sizlere sormak istiyorum, çünkü ben bu durumu çok abartılı yaşıyorum her seferinde.

Üniversite öğrencisiyim ve alkol kullanımını son zamanlarda çok fazla arttırmış durumdayım hem haftada kullandığım gün sayısı hemde miktar olarak. Alkol kullandığımın ertesi gününde abartılı bir kilo düşüşü yaşıyorum her seferinde. Örnek verecek olursak dün gece içmeden önce 83.4 kg tartılarak çıkmıştım spor salonundan ama bugun salona gidip tartıldığımda 81.8 kg olarak çıktım hemde bu kez midemin daha dolu olmasına rağmen, bunun gibi düşüşleri her seferinde istisnasız yaşıyorum. Sadece 2 günlük bir hafta sonunda 3.6 kg kaybettiğimi bile hatırlıyorum, tartıya çıktığımda çok şaşırmıştım.

Alkolün vucuttan su attığını düşünmeye başladım, bu konuda fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Bu tür kilo kayıplarının başka bir açıklaması yoktur herhalde diye düşünüyorum. Ancak yinede bende bir problem mi var diye de düşünüyorum açıkçası çünkü çok kısa sürede böyle kilo kayıpları normal değil gibi görünüyor.

Birde bir ricam var, alkol ile ilgili nasihat türünden yorumlar gelmezse sevinirim.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    şimdi burda alkolün zararlarını saymanın hiç bir mantığı kalmıyor son yazan paragrafa göre bol şans o kadar bilgin var ise 3 -5 sanırım alkolün olmadığı taraflardan bilgi edfinmişin alkolü satır araları diye es gecip :D

3. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    alkolün su attığı bariz bilinen bişey hatta çok içildikten sonraki sabah baş ağrısı da vücudun susuz kalmasından dolayı olur.

4. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    İçindeli mayayı ne yapacaksınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş