Alex :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avengeren tarafından 1 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Fenerbahçeli Alex önce kadro dışı bırakılmasının ardından, sözleşmesi karşılıklı feshedildi. O artık çubukluyu giymeyecek :( Ben Fenerbahçeli olarak çok üzülüyorum. Onun artık takımda olmadığını düşünmek inanılmaz :(

ineedpower, DEXONİA ve sthammer bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

ben de aziz başkan için üzülüyorum artık, sadece aykut hoca değil bu yangın onu da götürür, önümüzde 3 kritik maç var ve taraftar sadece bir kıvılcım bekliyor, pimi çekilmiş bomba gibiyiz.

avengeren bunu beğendi.
  3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle birşey olcağı belliydi zaten. Ama Alex' i direk göndermediler çünkü direk gönderseler çok tepki görürlerdi onlarda adamı ve taraftarı yıprata yıprata gönderdiler. Ama fenerbahçe den gidicek biri varsa oda aykuttur.

avengeren bunu beğendi.
  4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    azizde gidecek aykutta

avengeren ve sthammer bunu beğendi.
  5. sthammer

sthammer Guest

yaratıcı oyuncu kalmadı takımda, Tanrı'yı mı transfer edecekler yaratıcı diye, tövbe tövbe, çok doluyum. Gerçi O bile gelse Aykut hoca oynatamaz. Bizde biliyoruz Alex eskisi kadar verimli değildi ama efsaneleşen futbolcuya bu yapılmamalıydı, biz feneri ferrari diye bilirdik ama aykut hoca tüplü şahin'e çevirdi,
    Gerçek şu ki fenerbahçe taraftarı her zaman yense de yenilse de savaşan bir takım görmek ister, neyse daha fazla yorum yapıp konu dışına çıkmayayım:mad:
    Alex'i de Aykut Kocaman'la asla kıyaslamam futbolcu olarak, ligdeki gol sayıları yakın olabilir ama ya asist? Alex 170 küsür attıysa bir o kadar da attırmıştır sanırım 130 civarı
    Peki ya Aziz Yıldırım? bence bir Alex değil

avengeren bunu beğendi.
  6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu yüzden türkiye ligini seyretmiyorum. ingiltere candır:)

avengeren bunu beğendi.
  7. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Yazık ettiler harcadılar adamı.

avengeren bunu beğendi.
  8. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Abi kimsenin kabullenemediği şu: Tamam Alex eskisi gibi değil ama Alex in ölüsü yeter bee, heykelini koysan tek pas yapar. Sanki takım çok iyiydi de Alex bozuyodu takımı. Trabzon maçında bişey yapmaya çalışan yine oydu. Kasımpaşa maçında gole en çok yaklaşan, sow a ortayı kesen yine oydu. Takımdaki ruhsuzların faturası resmen Alex e kesildi.

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Yonetim isrifa..Aziz ve aykuta bu takim buyuk geliyor artik pasalar gbi istifa etseler iyi yoksa taraftarlarimizin istifaya cagiracagi yok kimseyi..

avengeren bunu beğendi.
  10. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Bir Galatasaraylı olarak Aykut kocaman'ın istifa etmesini çok istiyorum , ayrıca alex gibi bir adamda Türkiyeye zor gelir her yönüyle efendi kişilik.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2012
    avengeren bunu beğendi.
  11. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    futbolu tartışmasız bir kenara dursun, efendiliği,entellektüelliği,ailesine düşkünlüğü vb. gibi bir çok sebeple örnek bir futbolcuydu..
    lefter gibi bir efsane aldı onu ayrı bir yere koydu da aykut gibi bir adamın egosu yüzünden gitti ya, en büyük üzüntüm bu..

selim4141 ve avengeren bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Alex'e az küfür etmişliğim yoktur. Sebebi ise Galatasaray'lı olmam. Bize attığı gollerden sonra filan. Ama efendiliği ve oyunda ki duruşunu daima takdir etmişimdir. Gitmesi büyük bir hatadır. Aykut Kocaman Fenerbahçeye ne vermiştir ki bu adam onun yüzüne gitmek zorunda kalmıştır. Burada ne vermiştirden kastım teknik direktörlüğünde. Geçen sene Aykut kocaman'ın bir Fenerbahçe'yi şampiyonluk yarışında tuttuğuna inanmıyorum. Bu yarışta tutan takımda ki oyunculardı ve taraftardı. Aksi takdirde 2 ayda bir takım bu kadar değişemez.

Bir diğer aklımın almadığı olayda Aziz Yıldırım'dır. Sırf Aykut'un arkasında durmak için kendi koltuğunu kaydırdığının farkında değildir. Evet belki bir daha ki seçimde yine seçilir ama taraftarın belli bir kesimi antipati yaratacaktır.

Alex gerek saha içi ve dışında ki davranışlarıyla takdir edilecek bir oyuncudur. Bundan iki hafta önce bir mekanda arkadaşlarımla oturuyordum. Tam yanımda bir kalabalık oldu ilk başta anlamadım ama sonra bir baktım Alex. Herkesle teker teker fotoğraf çekiliyor. Kaç kere çıkışa doğru yöneldiyse de yandan bir başka biri resim için rica ediyordu o da durup fotoğraf çekiliyordu. Hatta arkadaşımın resmini de ben çektim. Rahat orada 30 a yakın kişiyle resim çekilmiştir. Eğlenmeye geldiği bir mekanda bile taraftarını kırmayan birine şahit oldum. Zaten adam gibi adamdı ama gözümde bir seviye daha arttıydı.

Yazık oldu Alex'e. Gidebilirdi ama böyle değil !

avengeren bunu beğendi.
  13. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Acılen aykut kocaman gıtmelı yoksa bu kotu gıdısat baskanımıza kadar gıdebılır..

3 temmuz sonrası dımdık ayakta duran baskanımız ve taraftarımız kotu futbol karsısında acız duruma dusuyor..
    aykut kocaman gonderılmelı yerıne agresıf hucum futbolunu seven bır hoca getırılmelı..
    kulup yapısında degısıklıkler olmalı bır tane ceo alınmalı ve benım tercıhım rıdvan dılmen ı sportıf dırektor olarak goreve getırılmesı..(kulup ıcınde bır gorev almasından yanayım)
    Alex ıse artık cok gec olmasına ragmen benım gonlumden yardımcı hoca olması gecerdı veya paf takıma hocalık yapması kaybedılmemesı gereken bır degerdır..
    Aykut kocaman bu takıma zarar vermeye basladı 3 yıldır takım ıle beraber harcadıgı paralar malum takımın performansı kotu kondısyonu kotu hucum taktıgı dıye brsey yok futbolcular kademe bıle yapmıyor sen bu futbolculara ne ogretıyorsun anlamıs degılım kosu mesafesı dıyor zıco donemınde bu kadar kosmuyordu belkı ama skor hucuma yonelık futbolu sayesınde galıbıyetler alıyordu onumuzdekı 10 yıl ıcın plan yaptıgını soyluyor bakalım sen 10 yıl bu kulupte olacak mısın ? Formanın buyuklugu unutuluyor .. alexsız alexsız dıyordu bakalım alex yok onumuzdekı onemlı maclar nasıl gecıcek gorucez ..
    uzun uzun yazılabılır ozet olarak aykut kocaman a buyuk geldı bu gorev daha hucumu seven agresıf futbolu oynatan bır hoca lazım ..

14. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    sorun fenerbahçe yönetiminde amatör takım gibi yönetiliyor 15 yaşındaki cocuk hocasınla kavga edince atarlar yollarlar ama burası fenerbahçe çok iyi performans sergileyen emre yollandı sebebi aykut alexin de aynı şekilde bir dakikada 8 yıllık emeği yok edildi yine başrolde aykut. kendisiyle sorun yaşayan futbolculara tahammülü yok adamın ve oteritesinide kaybetmiş aziz yıldırım maçta inip anons yapıyor soyunma odasına iniyor aykut istifa etmeyeceksin! iyi top oynamayanı yakarım falan filan... aziz yıldırım futbolcuya sen gögüsle top kontrolü yapmayı biliyormusun bak maçta yanlış yaptın böyle yapacaksın diye soyunma odasında ders vermesi böyle bi komedi olamaz... yeni gelen yabancılarda ulan biz nereye geldik böyle amatör futbol takımında dönen muhabbetler dönüyor burda demişlerdir. ayrıca tekrar alexe gelirsek daha 3 ay önce alex takır takır top oynamıyor muydu? takıma kattıkları ortada e bu adam 3 ayda mı yaşlandı. 38 yaşında 90 dakika top oynayan adamlar var. sorun şuydu alex hem aziz yıldırımın hemde aykut kocamanın üstüne çıkmıştı . bunu hazmedemediler yaşlılık süsü verip paketleyelim dediler ama insanlar o kadar salak değil...

15. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bir Galatasaraylı olarak Alex gibi bir fulbolcunun bu şekilde gönderilemesi beni bile çok üzdü.Verilen emekler bu kadar kolay harcanmamalı.

avengeren bunu beğendi.
  16. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    Türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz.

shaq ve avengeren bunu beğendi.
  17. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    yav bende FENERBAHÇEliym ama alexde alex tamam kardeşim bizde alexi çok seviyoruz Fenerbahçemizle bütünleşmiş saygılı efendi çok iyi bir insandı kendisi fakat Fenerbahçeye zarar vermeye başlamıştı aykut hocanın bir planı vardı alex bu planı bozdu engelledi herşeyi zora soktu Fenerbahçe yıllardır alexin oyununa yatıyordu alexli sisteme alışmıştı aykut hoca için şuanda çok zor zamanlar alexsiz bir oyun taktiğini takıma uyuşturmaya çalışıyordu alexin yaptığı hareketler o bildiğimiz saygılı efendi alexle alakası yoktu oyundan çıkınca tribüne oturmalar hocasına ters tavırlar sergilemesi falan bir Fenerbahçeli olarak hiçkimse Fenerbahçeden büyük değildir diyorum ve alex geç bile kaldı gitmekte diyorum !

avengeren bunu beğendi.
  18. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Alex'in gönderilme kararı doğru mu yanlış mı bu tartışılır.Ama konu bu değil,problem şu bunca yıldır Fenerbahçe'ye emek vermiş adeta türkleşmiş bir fulbolcunun gönderiliş şeklidir.Fenerbahçe taraftarının bu denli yüreğine taht kurmuş ayrıca efendiliği yüzünden diğer kulüpler tarafından da beğeni almış bir fulbolcu bu şekilde gönderilmemeliydi.Yani en önemli sorun gönderiliş şekli.

19. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bu duruma alex kendi düştü o efendiliğine yakışır hareketlerde davranmadı diğer oyuncularıda hırslandırdı taraftarı hırslandırdı Fenerbahçeye zarar vermeye başladı yani Alexin bu şekilde gitmesindeki tek suçlu yine alextir !

20. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

fenerbahçede kimler oynuyorda alex e mi sıra geldi alexe göre sistem diye birşey yok . güçlü bi kadron varsa hücum hattında alex olmuş veya bir başkası olmuş çok önemli bir fark olmaz orta sahadaki dörtlü hücum hattıyla bağlantı kurabiliyorsa takım zaten ileride oynar alex kuyt veya başka bir hucum oyuncusu bu sayede rakip kaleye daha yakın oynar ve gol pozisyonuna girer zaten. sıkıntı alex değil sıkıntı yanlış kadro yapılanması transfer planlaması. mehmet topal defansif orta saha meireles o da daha fazla oyunun defansif bölümünde selçuk şahin oda aynı takımın kalbi olan orta sahaya yanlış transferler yaparak 3 tane 4 tane aynı model oyuncu transfer edilmiş. ayrıcada cok ciddi paralarla transfer edilmişler. elindeki tek çift yönlü oyuncuyuda bedavaya vermiştir. hal böyle oluncada oyunu ileride oynayamayan fenerbahçe kopuk oynayan bi fenerbahçe var alex gidince bu değişmeyecek göreceksiniz... bunun suçlusu alex olamaz bu transferleri yapan hoca ve yönetimdir takımın kötü gidişindeki en önemli etken... ayrıca kadronda alex varsa oynar. alexten daha iyi oyuncun varsa alexi daha az oynatırsın onu da anlarım ama senin elinde alexten iyi bir oyuncu yok her maç alex iyide oynasa kötüde oynasa 60 65dakikalarda oyunu okumadan ezbere değişiklik yapıyor aykut hoca. marsilya maçında takımın en iyisi alexken 60 ta oyundan çıkardı ondan sonrası malum. alex bunları görünce art niyet arar haliyle aramaktada haklıdır. 2 haftayı geçmez aykutta istifa eder olan alexe olur taraftara olur

sthammer ve DEXONİA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş