Aldığım Suplementler ve Modellik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Knock0ut tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Knock0ut

Knock0ut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhaba öncelikle.
    Ben 6 ay yaklaşık body yaptım sora 5 aydan beri yapmıyorum.Geçenlerde modellik için teklif gelince tekrar yazıldım bugün spor salonuna.Sormak istediklerim aldığım proteinler istediğim vucüt için yeterlimi ve istediğim vücuda ulaşmak için ne tür bir program izlemeliyim.

Multipower %100 whey protein
    Multipower 2200 amino asit
    Multipower creatine powder

sizce bunlar iyimidir önümdeki 8 ay boyunca sürekli kullanacağım. Modellik için geniş omuz ince bel tarzı vucüt gerekiyor. Çok yapılı değilde atletik bir vücut için ne tarz bir program gerekir önerilerinizi bekliyorum.

Boy:186
    Kilo:78

Şimdiden sağolun

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Protein ler ilgili bir sey soyliyemicem ama kreatin senin işine yaramaz diye dusunuyorum cunku hacim yapmicaksn modellk dusundugun için kreatin extra güç gibi bir sey bu yuzden bosuna para verme derim ama yinede baska bir bilene danış.

3. Adanalı01

Adanalı01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    knockout diyetisyen ve bir antrenör danış dostum manken vücüdu için amino asit kullanırlar genelde protein tozuna nazaran daha define vücut yapmana yardımcı olabilir weider çok kaliteli aminoları var bunun haricinde az kilo çok tekrar çalış ve bütün hareketleri yap yani bacak kol sırt omuz göğüs sırf bir bölgeyle sınırlama kendini birde koşu bandı bisiklet çevirme mekik barfix gibi hareketlerede önem ver kilo ve boyun gayet uygun gözüküyor bir diyetisyen ve antrenör yardımıyla inş güzel sonuçlar alırsın kardeşim

4. Knock0ut

Knock0ut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben vücuduma belli bir hacim kazandırdıktan sonra atletik fiziğe geçmeye başlıycam. Şuan biraz zayıfım ve vücudum hacimsiz. 8 ayda bu suplementlerle belirli bir hacme kavuşabilirmiyim? Creatinde spor yaparken çabuk yorulduğum için kullanmak istiyorum.

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

8 ayda suplementler ile çok iyi bir hacim kazanabilirsin.Kreatin sana kalmış o zaman yorgunluğunu alır antreman sırasında yorgunluk hissetmezsin.

6. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    almanyayla bi bağlantın mı var bütün ürünleri multipower seçmişsin:)

bu arada amino whey 2200 en iyi verim aldığım suplementtir

Son düzenleme: 28 Kasım 2010
  7. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    hacim derken nasl bir hacim:)

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    creatine yukleme yaparak veya sadece antrenmanlardan sonra kullananlar var nasıl kullanmayı duşunuyorsun?
    protein tozu amino iyi beslenip iyi antrenman yapman durumunda daha yararlı olur.
    hacim yaptıktan sonra vucudunu geliştirdikten sonra vucudu parçalama çalışmalarını yaparsın
    inş. istedigin vucuda kavusursun başarılar.

9. Knock0ut

Knock0ut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Creatini ilk hafta günde 4 kere daha sonra günde 1 kez antremandan önce içmemi önerdi hocam.
    Antreman sırasında çabuk yoruluyorum isteğim kaçıyor o yüzden creatin kullanmak istiyorum.
    Hacim olarak tüm vücudumu öncelikle geliştirmek istiyorum daha sonra istediğim ölçülere göre programa geçcem :)
    Suplementlerin hepsini toplu aldım pekde anlamam iyi bir marka olduğunu söylediler o yüzden aldım bi bağlantım yok almanyayla :D

10. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    alman teknolojisi iyidir derler. ama bence daha ek besinlere yönelme çabuk yorulmanın sebebi bu sporda yeni olmandan kaynaklanıyodur kasların henüz bu kadar zorlamaya alışık değil zamanla kuvvet kazandıkça alışırsın.

11. Knock0ut

Knock0ut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben daha önce 6 ay kadar yaptım o zamanda yoruluyodum sporda o yüzden saten 1 haftada vücudumu topladım beslenmemede dikkat ediyorum suplementlerlede vücudumu şekillendirmeye çalşcam artık olduğu kadar :D

12. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Creatini her gün 5-6 gram alman yeterlidir.Yüklemeye gerek yok.Eskide kaldı o yükleme lazım mitleri.Off günler de geçerlidir bu.Yanlız antrenman günleri 3 gr antrenmandan 30 dk önce,3 gr ant. 30 dk sonra almanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş