aldığım ilaçlar yeterli mi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve maleficus tarafından 8 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. maleficus

maleficus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 1 aydır falan çalışıyorum.. spor salonuna gitmiyorum evde kendim çalışıyorum. boyum 1.70 kilom da 67.. yağ oranım %19muş.. ultimate nutrition prostar whey protein ve perfect 3000 aminoacids kullanıyorum.. proteini antrenmandan hemen sonra alıyorum.. aminoasidi ise günde 10 tane aralıklarla alıyorum.. bir kaç sorum var...
    1.si bu aldıklarım yeterli mi ve kullanım şekli doğru mu?
    2.si ne kadar sürede verim alırım?
    3.sü zayıflamam gerekir mi önce?

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    bir açıdan yeterli bir açıdan yetersiz hatta...

bir açıdan fazla diyebilenler çıkabilir; şöyle ki mesela *genel olarak; bazıları der ki; daha 1 ay olmuş, supplement erken, onun için 3-5 ay bekle... eğer buna prim vermezsen, ki olabilir, nasıl olsa steroid değil, onun için kullanabilirsin ve daha çok yeni olduğun için yeterli olur... ama ilerde daha fazlası için, yetersiz kalır...
    ayrıca günde 10 tane aminoasit aldığına göre; maddi durumum iyi ve özellikle fayiş fiyattan almamışsın demek ki...
    *spesifik olarak; daha 1 ay olduğu için; aminoasit ve protein tozu porsiyonun sadece 1 porsiyon olsun ve sadece antreman günleri kullan, sonra 6 hafta sonra her gün al, sonra 2-3 ay sonra porsiyonu da artırabilirsin ama aminoasit günde 10 tablet yeter, hatta fazla bile; bi açıdan, 8 tanesi daha uygun hem de daha ekonomik olur...
    saygılar... :)

3. maleficus

maleficus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim
    peki ne kadar sürede verim alabileceğim hakkında bi fikrin var mı :)

ha bu arada 21 yaşındayım onu da söyliyim

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    elbette her zaman bir fikir vardır...

*genel olarak; ister yeni başlamış, ister tecrübeli ol, farketmez; supplement'lardan steroid etkisi beklenmemeli hiç bir zaman, hatta beklenemez... Çünkü; 1. biri supplement; besin takviyesi; protein-aminoasit sadece, diğeri ise; steroid; testosteron, hormon! vs... 2.Abd'de FDA var; Food and Drug Administration; Besin ve İlaç idare birliği falan filan, Yani demek istediğim şu ki; bu idare, buradaki herifler habire kontrol eder; supplementları... Bakarlar ki, özellikle bu supplement çok etkili olduğu söylenip, bir de öyle etki veriyorsa, o ürün incelenir ve genellikle altında bir bityeniği vardır!. mesela aklımda tam değil ama bir e-book'ta yazıyor, bir kaç sene önce bir yağ yakıcı varmış, çok etkili, araştırmışlar içinde tiroid hormon ilaçlarındaki etken madde benzeri çıkmış ve tabi ki hemen ban'lenmiş; yasaklanmış! aynı şekilde, 2 sene önce, prohormone-prosteroid supplementların yasaklandığı gibi...
    *spesifik olarak; 1.tabi ki beklentine göre de değişebilir; yarışmacı olmak istiyorsun, yoksa dergi kapağı-erkek güzeli mi? yoksa daha amatör, biraz yağ yaksın, biraz sıkılaşsın, biraz da stres atayım, ne zaman olursa olsun farketmez mi? tabi ki, yarışma için ve dergi kapağı için yetmez AMA 1.5 ayda işte; -eğer doğuştan, yani daha doğrusu ilaç kullanmadan, takviye almadan, doğal kuvvetin varsa bu her zaman büyük avantaj; takviyenin etkisi-verimi artar!!! 2. beslenmen güzelse; işte; az yağlı, kaliteli protein, kompleks karbonhidratlı beslenme, bol sebze-meyve ; verimi artırır! vb...
    *daha özel olarak; üstteki tüm olguları ele alaraktan; elbette, tabi ki; antreman yaparken ve hemen sonrası; vücüdunda bir hareketlenme, hoş bir acı-zevk duygusu, pazularda, omuzda tatlı bir yanma-şişme hissi bunlar kesin olur! (büyük bir ihtimalle olmalı. :)) onun dışında öyle çok kilo aldıracağını, santim santim hacim koyacağını sanmam... AMA o güzel hisleri her zaman alırsan, ve artırırsan bilgi ve takviyeni 3-6 ay sonra çatır çatır, şakır şakır kilo de alabilirsin, ölçü hacim de...
    Saygılar...

5. maleficus

maleficus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım.. amacım sadece şu göbekten kurtulmak ve , hani plaj vücudu derler ya , öyle bi vücuda sahip olmak açıkçası =) yoksa yarışmalara katılmak gibi bi amacım yok :D

6. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    aslında ayrıca bu konu başlığı...

"beslenme" ana bölümünde değil, "supplement" bölümünde olursa daha uygun olabilir, yani bir zahmet, Staff-Mod abiler önceki diğerlerinde yaptığı gibi; """Taşındı:XXX""" gibi olursa çok daha güzel olur... :)

7. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    eğer amaç sadece " burning unwanted excess body fat " ise ; amerikancı dergicilere benzedi. :D
    o zaman ; bir açıdan, o protein tozuna, aminoasit' e gerek yok, onların yerine ; Cla, Keten tohumu, Omega gibi esansiyel yağ asitleri takviyesi olur; onlardaki şey ise; az yağlı beslen, sadece bunlar senin yağ ihtiyacını karşılasın gibi ve hem fazla yağ alımını kesmiş hem de depolanmış fazla yağlarından kurtulmaya başlamış olursun ayrıca işin ilginci bu yağ asitleri ayrıca yağ da yaktırır... ama bir beta-bloker, sympathommetic, troid ilaçları gibi yağ yaktırmaz ama daha az etkili ama 100% sağlıklı; eğer çok aşırı, doz aşımı yapmadıysan ve o maddelere karşı özel alerjik durumun yoksa...

eğer plaj vücüdu ise; öncelikle tabi ki; o bombelik göbek durumu her pozisyonda gidecek, sadece karnını çektiğinde, poz verdiğinde yetmez ve tabi ki 6-pack baklava karın kasları kendini belli edecek, yani iyice damarlı-kuru yarışmacı definisyonuna gerek yok.(ben de kararlıyım, fazla bombeliğim yok ama doğal halimde boş bıraktığımda, şekilli, görünen karın kasları istiyorum, bir de kılları aldık mı tamam :D lazım bu, yarışma olmasa da kız için, plaj için, tabi ki kendim için, ayrıca aslında yanlış anlaşılmasın; uygun mudur bu konuya bilmem ama Allah rızası için... :) )
    yani o karın kasların görünür olduktan sonra; plaj için vs... 40+cm kollara hiç gerek yok, 35 cm bile yeter hatta bazılarına 45+cm kol itici bile geliyor; plaj için... hepimizin bildiği gibi... :)
    saygılar...

8. hypocrisy

hypocrisy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birincisi aldığın şeyler ilac degil oncelikle bunu anlamalısın.... gelelilm aldığın EK BESLENME ürünlerine bence şuanda yağ oranın bi hayli fazla bence ik once sıkı bir diyet artı cardio yaparak (bu cardio yürüyüş koşu bisiklet olabilir) yağ oranını yuzde 12 civarına düşürüp ondan sonra bu ek beslenme ürünlerini kullanmalısın kullanım şeklinde

sabah kalktığında 1 porsiyon amino asit antremandan yarın saat once 1 porsiyon amino asit antremandan sonra 1 porsiyon amino asit olmalı proten tozu alımın ise sadece antremandan sonra ve gece yatarken bir porsiyon olarak alırsan olduukça yararlı olur başarılar dilerim........

9. maleficus

maleficus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önce göbeği eriticez o zaman :D anlaşıldı teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş