Aldığım Bsn No Explode sahte mi?

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve lubu tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,geçen şubatda Bsn markasının No explode ürününü almıştım.O zaman başka bir shekar kullanıyordum ve no explode'u bir ölçeğini 400 ml suya atıp shakerda karıştırdığımda sanırım basıncın ve no explode'un etkisiyle shekarın kapağı açılıp ürün etrafa saçılıyırdu.Daha sonra ürün bitti bende o shakerı değiştirdim başka bir shaker aldım.Bu yeni shekarda 2 gün önce aldığım no explodu hazırlarken kapağın basıncın etkisiyle açılmadığını gördüm.Acaba kapağın açılmama sebebi shekardan mı yoksa üründen mi?

Kısacası sormak istediğim şu; aranızda orjinal olduğuna emin olduğunuz no explode kullanıp,çalkalama anında sheakerının kapağı açılmayan var mı?,sheakrın kapağının açılmaması normal mi,herhangi bir kimya lab'a gitsem ürünün sahte mi orjinal mi olduğu anlışılır mı?Şimdiden çok teşekkürler

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    evet no xplode calkalarken kopurur ve kola gibi gaz cikarir. shaker in sizdirmazligini test edecegine yarim lt pet siseye yap karisimi ve salla, sisenin seklini degistirirse zaten sorun yok. mumkunse balkon bahce gibi batmayacak bir yerde kapagi ac =)

3. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cannabis,yarım l'lik su şişesini yamulttum şeklini baya değiştirdim içine 2 çay kaşığı no explode attım ve çalkaladım.Sonuç,şişenin şekli hiç değişmedi sadece aşağıdan yukarıya köpükler çıktı.Yani ürün sahteme oluyor?

4. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    eğer aldığın üründe koruyucu kapak varsa bilki orjinaldir.

ama açık toz şeklinde aldıysan yada kutunun koruyu kapağı yoksa içine başka şeyler konmuş olabilir.ben açıkcası sahte supplement olduğuna inanmıyorum şu an.kutuda satılıp koruyu kapağı olanları güvenle kullanabilirsiniz.

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ben bir kez siseyi dolapta unutmusum ve actigimda baya gaz cikmisti kola gibi, soyle de deneyebilirsin ac karna iki olcekle idmana gir, kol idmaninda son setleri hafif kilo 25 tekrar fln denersin pump etkisi ve damarlardan belli olur zaten.

6. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu ürüne istanbuldaki dağıtıcya göstersem kesin birşey söyleyebilirler mi?

7. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    eğer ürünün üstünde başlığı yazdığın gibi yazıyorsa evet sahte.

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    nereden aldınız? ikinci el satan internet sitelerinde nox kutularına daha ucuz olan cellmass veya benzeri bir şey koyduklarını okumuştum.

9. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    nox un üzerinde shaker kullanmayın yazıyor zaten yani soguk suyla çalkalamadan kaşıkla karıştırarak kullanılmalı dikkat et

10. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    shaker kullansamda birşey olmuyo zaten

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kime sorduysam sallayinca patlıyor dediler ben kullandım ama denemedim. son olcekte deneyecektim kıyamadım. hatta biri arabanın icinde whey zannetmis pet sisenin icindeyken calkalamis kapagi tam kapali degilmis bir patlamis batmis arabasi. ozeti: patlamiyorsa sahtedir.
    nereden almistiniz?

Sayfayı Paylaş