Alacağım Protein Tozu ve Aminoasit hakkinda

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalamir tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba burdaki ilk mesajım aranıza yeni katıldım.. Size protein tozu ve aminoasit hakkında sorularım olacaktı.. Bodye yeni başladım toplamada 1 ay oldu ve ben Optimum Whey 100% Whey Gold Standart ve Hardline Amino 2000 300 Tablet almayı düşünüyorum.. ON Wheyin çok kaliteli bi protein tozu oldugunu duydum fakat Hardline Amino 2000 de alsam sizce nasıl bir yararı olur ? ON Whey %100 ü 2.3kg olarak alacağım ayrıca çok şişmek istemiyorum 66-67 kiloyum boyum 1.79 sizce 2.3kg lukmu almalıyım yoksa 1kg lukmu ? Ama 1kg 15-16gün idare ettiginde 2.3kg tavsiye ettiler.. Sizin tavsiyeleriniz ne olabilir ? Bunları alıp bitirdikten sonra nasıl bir değişik vücuda sahip olurum tabiki düzgün beslenmek ve düzgün bir body programı yaparak.. Şimdiden teşekkürler

2. yaba

yaba Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Yazılım Uzmanı
    Yer:
    Ankara - Subayevleri - EğitimSPOR
    Optimum whey proteini şuanda piyasadaki en kaliteli, protein. Ona çok yakın ******* var. Hardline 2000 i kullandım. hatta 9000 inide. bence 3001 daha iyi. her tablette 3 gr protein var.

9000 de her porsiyonda 6 tablet alman gerekiyor.

3. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3001 derken Hardline Amino 3000 mi yoksa başka bir markamı ?

4. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    universal amino 3001

5. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm ben bu markaları alacağım en uygun forum bu oldugunu düşünmüştüm ama kimseden yorum alamadım sanırm kimse ilgilenmiyor burada yeni başlayanlara..

6. bodykolik

bodykolik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum gerçekten çok kaliteli bir protein tozu kesinlikle al derim yeni başlamışsın aminoyla kombine edersen iyi gelişim kaydedersin,amino olarakta universalı 3001 iyidir onu kullanabilrsn.

7. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    amino olarak universali tercih etmeni öneririm.

8. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar benim sorucağım soru değişti ben şimdi ya aminoasit alacağım yada protein tozu sizce hangisini almalıyım protein tozumu aminoasit mi.. Benim istediğim şey şuanda çok şişmek değil 66-67 şişmek istemiyorum çok fazla ama kas kütlesini arttırmak istiyorum tabiki sizce hangisi daha etkili olur.. Protein tozu kullanırsammı daha hızlı gelişriim aminoasitmi

Sayfayı Paylaş