Al sana kilo verme..

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve red.isyan tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. red.isyan

red.isyan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel Kimya Fab. Çlaışmaktayım
    Yer:
    İstanbul ama şuanda Düzce
    Merhaba arkadaşlar.. Bu yazacaklarımı iyi okuyun ben aynısını uyguladım ve iyi bi başarı elde ettim kafamdan türettim ve başardım.. Sabah gidin bakkaldan, marketten yada büfe'den Eti Form(Kepekli) alın ama bakın (Kepekli olsun çünkü şeker veya tatlandırıcı içermemesi gerekir). Sabah kahvaltı yerine çay veya sütle bunu yiyoruz. sonra ara öğün falan yok kardeşim zaten kilo vermek için uğraşıyorsun sen ne ara öğünü.. Öğlen yemeğindede bi paket yiyelim. akşam serbest az yeme kaydıyla.. yağsız olması gerek yediğimiz yemeğin, ekmek yemiyoruz asitli içecekleren uzak durun.. bunu 2 hafta uygulayın tuvalat ihityacınız azalacak işten yürüyerek dönün eve çünkü yağ yaımınız başlamış bulunmaktadır.. ben böyle zayıfladım şimdi body ile uğraşıyorum deneyin görün ben hep burdayım..

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu şekilde kasları koruyabilir miyiz? Bana mesela günlük yaklaşık 160 gr protein gerekiyor. Günlük vitamin-minerla ihtiyacımız da henüz olduğu gibi duruyor. Bunların hepsini akşam yemeğinde mi almalıyız? Ayrıca gün içinde neredeyse hiç yağ almadık, akşam yemeğini de yağsız yersek vücut hormon yapımında zorlanmaz mı? Testosteron seviyesi düşerse güçsüzlük ve kas kayıplarıyla karşılaşmaz mıyız?

Ara öğün yok demişsin, diyelim ki benim günlük kalori ihtiyacım 2500'se ve ben sağlıklı kilo vermek için günlük 2000 kalori alıyorsam bunu 3 öğün yerine 5 veya 6 öğüne bölmemin ne sakıncası var?

Bu şekilde 2 haftada kaç kilo vermiş oluruzve bu verdiğimiz kilonun ne kadar yağ olur? Kaldırdığım ağırlıklarda düşme olur mu yoksa artış mı yaşarım?

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    cok kötü bir program olmus. Basdan asagi yanlislara dolu. 1. Kalori olarak cok düsük bir beslenme programi. Söyle ortalama toplarsak sabah ve öglen toplam kalori ~400 kaloriyi gecmiyor. Böyle kilo verirsin ama ne kadar saglikli olur sen düsün. Eminin yagdan cok kas kaybi olacakdir. 2. ise kilo vermek istiyorsan islemis ürünlerden uzak duracaksin. Bisküvi yerine kompleks karbo tüket. Protein agirlikli beslenen. Meyveyi Sebzeyi eksik etme.

Yani senin verdigin program tam anlamiyla FIYASKO

4. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tamamiyle yanlış bir program.Çabuk giden çabuk geri gelir bunu unutmayın.Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteniyorsa günlük alınması gereken kalorinin 300-400 kalori altına düşülerek,aç kalınmadan kilo verilmelidir.

5. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    ahahahaha hocam ne diyorsun :) sabah sabah... hey Allahım... insanları yanlış şeylere yönlendireceksin. böyle bir şey yok, kimse bunu okuyup da böyle bir şey yapmasın, sağlığınızdan olursunuz.

l!ch bunu beğendi.
  6. red.isyan

red.isyan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel Kimya Fab. Çlaışmaktayım
    Yer:
    İstanbul ama şuanda Düzce
    Kardesim saka misin? Banlanmak istemem bisey demiyorum zaten adam kilo vermedn neydn bhsediyorsunuz kas yerine yag tabakasini gorup kas yaptim dmeyin ben boyle yazifladim simdi amacim sdce kas yapma ve kilo alma. Yapmak istemeyen yapmaz kardesm ben burdayim yaptim ve inceldim bu kadar basit yaglari kasa cevirme falan yoktr inanmayin..

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yapmak istemeyen zaten yapmaz. Önemli olan es kaza yapmak isteyen olursa yapmamasını sağlamak çünkü bilgi kırıntısı bile içermeyen sağlıksız bir kilo kaybı bu. Bu kadar abuk bir programı bir spor forumuna atıyorsan dalga geçileceğini de tahmin etmelisin. Ama yazdığımı savunabilirim diyorsan yukarıda sorduğum birkaç soruya cevap vererek başlayabilirsin.

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Böyle kilo verme olmaz.Kilonu verdikten sonra deride kesinlikle sarkmalar olur ek olarak baya bir kas yıkımına uğrar kişi oldu olacak sadece su içerek kilo verelim.Sağlıklı ve yavaş bir şekilde kilo verilen kilolar her zaman daha makbüldür.Böyle hızlıca verilen kilolar çok kolay geri alınıyor.

9. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Konu sahibi yapılmaması gerekenleri dile getirmiş. NEden ?

Öncesi ve sonrası foto yok..

Verilen kilo ya dair belirtme yok ..

Zaman konusu yok ..

Zayıfladım kelimesi açıklayıcı değil, yağdan mı gitmiş göremiyoruz birşeyde anlatılmamış..

Boşlukları doldurur ve fotoları koyarsan daha açıklayıcı olabilir.

10. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Kilo vermede amaç yağ yakımıdır ,yani yağdan vermektir.Bu da cardio dediğimiz kalp atışını hızlandıran egzersizlerle mümkündür.Günlük alınması gereken kalorinin 300-400kcal altında bir beslenme programı yapılır ve bu beslenme programı komplex karbonhidratlardan,sağlıklı yağlardan ve kaliteli proteinlerden oluşur.Üzerine cardio çalışması ve çok tekrar az ağırlıklı bir body çalışması yapılarak vücudun kendini toparlaması sağlanır.

Sizin uygulayıp ta sonuç almış olduğunuz beslenmeyle de kilo verilebilir fakat bu vücut açısından oldukça tehlikelidir.Sonuç itibariyle tartıda az çıkabilirsiniz ama nerenizden kilo verdiğiniz belli değil ve büyük ihtimalle de kaslarınızı yaktığınızı düşünüyorum ben.Birçok insan sağlıklı olmak için kilo veriyorken vücudu az kaloriyle krize sokup bunu bir marifetmiş gibi konu açmanız da ayrı bir konu.
    Ayrıca yönteminiz kısa süreliğine işlevsel olabilir ama uzun dönemde vücut aldığınız her kaloriyi yağ olarak depolayıp vücudunuza işleyecektir.
    Saygılarımla

Sayfayı Paylaş