Alın size bir yemek tarifi daha arkadaşlar :)

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve SpyRe tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SpyRe

SpyRe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Tavuğu yemeksen sıkılan arkadaşlara tavsiye olarak yazıyorum malzemeler sizin tercihiniz kadar tavuk , iki adet yağ biberi , bir adet sivri biber tavuk goğusunuzu julyen olarak kesiyoruz teflon tavada beş dakika bir kaşık yağ ile pişiriyoruz daha sonra biberlerimizi katarak karıştırıyoruz baharatlarımızı ekleyip ağzını kapatıp iki uç dk bekliyoruz ben karabıber pul biber attım arkadaşlar ben bir kaşık kadar da soya sosu ekledim umarım,beğenirsiniz afiyet olsun
    Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

Ekli Dosyalar:

Mustimusti bunu beğendi.
  2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Guzel gorunuyor.ben bibersiz yapiyorum.az biraz salca.soya sosu olmazsa olmaz zaten.elma sirkesi kullaniyorum.eti yumusacik yapiyor

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Musti elma sirkesi kokmuyormu yemekte?yoksa pisince koku kalmiyormu?sirke kokusu agir geliyor bana.

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Yok valla ben eksik etmiyorum sirkeyi tavukdan.eti lokum gibi yapiyor.bi tatli kasigi sirke baharatlarla harmanliyorum ocaga atyrm pismeye yakin soya sosu dokuyorum.
    Bende kokar diye dusunuyordum ama bi akraba yaparken denk geldim koku falan yok.soya sosuyla iyi ozlesiyor ikisi tavuga

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Himmm bunu denicem,soya sosu zaten cok kullaniyorum fakat elma sirkesini eti yumusatma adina hic duymamistim,duysamda kokusunu kaldiramam diye düsünürdüm iyi denkgeldi kullanan birini buldum:) denicem,merci:)

6. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Abi sen yinede ilk seferde az dene.ne olurneolmaz.ben cogu arkadasa tattirdim kimse anlamadi sirke oldugunu.hafif eksimsi tati soya sosuna bagladilar.250gr tavuga 1tatli kasigi yetiyor bende ,1yemek kasigi kullananda var.orani sen ayarlarsin artik :) afiyet olsun

Bekci bunu beğendi.
  7. SpyRe

SpyRe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bende deniyecem bugun haşlama yiyorum ama yarın sirkeyi deneyip gozlemimi paylaşırım

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş