Aksam gec yenilen yemekten sonra sabah kahvaltısı..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve repax tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Selam Arkadaşlar

Normalde kahvaltıda yemekten cekınmeyen bırıyım gerek yumurta,peynir olsun gerek esmer ekmek çeşitleri olsun yüklüce yeme taraftarıyım.Sabah kahvaltısını iyi yapınca metobolizmanın hızlandıgınıda bılen ve sporla ugrasanlar ıcın yararlı oldugunu bılen bırısıyım.

Fakat cok olmasada aksam mecburen gec yemek yedıgım gunler oluyor 9 10 gibi ve sabah kalktıgımda tok uyanıyorum.Bu gibi sabahlarda önereceğiniz kahvaltı kombinasyonu ne olabilir ? (sabah 7 gibi kahvaltı yapıyorum)Örnek olarak ben biraz çorba ve biraz ekmekle geçiştirme taraftarıyım siz ne önerebilirsiniz mesela mısır gevrekleri ?

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle ben sana akşam 9-10 saatlerinde yemek yememeni öneriyorum.Eğer başka çaren yoksa hafif bir atıştırma yapabilirsin.Sabahları pek iştahı olmayan biriyim bende bu yüzden süt ve yulaf yiyorum.Bir kaç saat sonra kahvaltı yapabiliyorum.Yulaf ezmesini öneririm kaliteli karbonhidrattır ve lif oranı yüksek bir besindir.

3. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Peki nerden nasıl temin edebilirim yulaf ezmesini ?

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Eti litalifthums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:09 ----------

Eti litalif. Tadı pek iyi değil ama değişik kombinasyonlar deneyebilirsin.Afiyet olsun!!

5. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Kipa,tansaş,migros, ve bunlar gibi büyük marketlerin hepsinde bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş