Aklıma takılan bazı şeyler var , yardım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gfbaha tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gfbaha

gfbaha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hem evde spor yapıyorum (şınav , mekik , dumble ) müsait olduğumda da fitnessa gidiyorum yüzmeye de gidiyorum ama malum okul var ve mühendislik okuduğumdan pek zaman ayıramıyorum ama elimden geldiğince gidiyorum. bende şu an L-Carnitine ve protein tozu mevcut ama L-Carnitine kullanmıyorum protein tozunu ise antremandan hemen sonra yarım öl.ek su ile karıştırarak alıyorum 1 haftadır.Bi de benim baldırlar kalça da ve gobekte yaglanma var ust kısımlar iyi kalçayı da küçültmek istiyorum neler yapmalıyım imkanlar doğrultusunda? L-carnitine le protein tozunu birlikte mi kullancam ? L-carnitine nasıl kullancam bunlarla iligili bilgi almak istiyorum.şimdiden teşekkürler..

2. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    fitness a gıttıgın zaman bısıklet yapabılırsın bu kalca ve baldır bolgelerıne cok etkılı gelecektır proteın tozunu spordan once l-carnıtını de spordan yarım saat once alabılırsın iyi bir dıyetle istedıgın sonuca ulasabılırsın evde yapabılecegın ımkanlar kısıtlıdır bu senın ıradene kalmıs bır durum

Sayfayı Paylaş