Akşamları Salon Sabahları Ev Çalışması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Denizci01 tarafından 28 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Denizci01

Denizci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Bankacı
    2 aydır akşamları salona gidiyorum çalışmak için (Flexor'un 2. ay programını biraz modifiye ederek uyguluyorum). Sabahları kalktığımda da twist, yanlara eğilme, mekik ve ağırlıksız olarak kol hareketleri yapıyordum. Bugün 4 kg lik bir çift dambıl aldım, kol hareketlerini artık bu dambıllarla yapmak istiyorum (yine Flexor'un evde dambıl çalışması hareketlerine uyacağım). Maksadım, kola ve omuza biraz ağırlık vermek. Sabahları yapacağım bu dambıllı kol ve omuz hareketleri salon programıma veya gelişimime ters etki yapabilir mi? Salon programım aşağıdaki gibidir. Yardım ve görüşleriniz çok önemli, lütfen olumlu veya olumsuz cevap yazabilirseniz sevinirim.

Pzrt-Prş
    GÖĞÜS
    Incline Bench Press
    Incline Dumbell Flyes
    Dumbell Bench Press Flat

ÖN KOL
    Z-bar medium grip 8x4
    Dumbell Curl 8x4
    Concentration Curl 8x4

KANAT
    Wide Grip Front Lat Pulldown 8x4
    Straight Arm Pulldown 8x4
    One Arm dumbell Rowing 8x4

SALI-CUMA
    OMUZ
    Dumbell Press 12x4
    Dumbell Lateral Raises 12x4
    Front Dumbell Raises 12x4

TRICEPS
    Pushdown with rope 10x4
    Dumbell French 10x4
    Kick Back 10x4

Çarşambalar dinlenme veya kardiyo+karın hareketleri. Diğer 4 gündeki her çalışma programı sonrası, twist, yanlara eğilme ve mekik yapıyorum.

2. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    sabah-akşam kasar biraz,etkileyebilirde,body salonu ile ev kasar usta.bende flexorun evde dumble ile çalşma programı yapıyrm,biceps tricep kanatlara iki kez vurmayı düşünoyrum haftada

Son düzenleme: 28 Temmuz 2011

Sayfayı Paylaş