akşamdan kalmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve soniqq tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. soniqq

soniqq Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepimizin başına gelmiş olabilir bu, bağzen aman be bir gece takılayım diye şeytan dürter :) ben şeytan dürtmemesi için bunu da bir programa koydum ayda 2 gece kaçamak yapıyorum.. çok abartmadan bir miktar alkol alıyorum, işin kötü tarafı o biradan sonra dürüm yiyorum malumunuz o da tam bir 6 pack katili :)
    Doğal olarak sabahları bir pişmanlık midede şişkinlik yorgunluk vs oluyor..

Ben bu yaptığım haftada 2 kaçamak gününü açıkçası bırakmak istemiyorum eğlenmekte lazım diye düşünüyorum kaldıki ayın 28 günü beslenmeme dikkat ediyorum =) Yılbaşıda geliyor sanırım bir çoğumuz kaçamak bir gece yapacak ama 2012 nin ilk sabahında pişmanlık ile uyanıcak :)

Bu pişmanlığı hızlı bir şekilde bertaraf etmek için tavsiyeleriniz nelerdir? Midedeki şişkinlikten kurtulmak için uykusuzluktan kaynaklanan yorgunluk için ve ya alkolden.. Bir de diğer sorum, alkol kullandığım günlerde whey kullanmıyorum karaciğerimi zorlamak istemiyorum doğru bir şey mi yapıyorum yoksa kullansam da olur mu?

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kullanma tabiki whey haftada 1 den birşey olacagını sanmıyorum kaldıki yılbasında da icmiceksek nedir bu işkence :D dogru yoldasın bence ayda 4 yap o işi :D

Sayfayı Paylaş