Akşam yukselen performans sorunu.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Coyote tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konudan oldukça sıkıntılıyım. Gunduzleyin neredeyse cansız gibi hissediyorum kendımı her sey beni bayıyor ancak aksam saat 6 olması ile beraber, bedenım yaşama isteği çalışma azmiyle doluyor. Gunduz 5 dakika koşunca daralırken, aksamları hiç durmadan egzersiz yapabilicek gibi hissediyorum kendımı.

Kısacası Gunduzleri yaşamak bile bana işkence gibi geliyor :(

Bu sorunu nasıl aşabilirim? Bu normal bir şeymi?

Özellikle saat 8-10 civarı yerımde durmak istemiyor canım ve kesinlikle bu saatte egzersiz yapsam yorgunluk nedir bilmiyorum.

Acaba berbat ve rutin iş yaşantısının etkisi varmıdır çözemiyorum.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aynı şey bende de var..off günlerde özellikle akşam yemeğini yedikten sonra çayımı içerim..1 saat falan ağırlık çöker..daha sonra deli gibi enerji oluyor..

uyku düzenimi bir türlü düzene sokamadım ben ona bağlıyorum..

Son düzenleme: 24 Şubat 2009
    Coyote bunu beğendi.
  3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bence antrenman saati cok önemli bu konuda..ben akşamları antrenman yaparım 5-6 arası..sabahları antrenman yapan için belki de o saatler daha hareketli olacaktır..rutininiz değiştirmek bir fikir olabilir.

sabahları benim için özellikle beslenmek çok zor oluyor, antrenman sonrası ise, vücudum hem dolu duruyor, hem de daha iyi beslenip, daha dinç durabiliyorum..çok zorunlu olmadıkça da sabah erken saatlerde antrenman yapmam..bu beni etkiliyor, ama sabahları performansım düşük oluyor..

4. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bende de var aynı sorun sabah kalkarım yorgun kahvaltı yaparım..yorgunluk hala devam eder akşam belli bir saatten sonra içime enerji doluyor sanki bende çözemedim uyku düzeniylemi alakalı acaba genelde çok geç yatarım

Sayfayı Paylaş