Akşam yapılan kardiyo ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Akşam arkadaşlarla dışarda futbol maçı yapıyoruz geç saatlere kadar tabi aşırı efor terleme oluyor bu kardiyo bütün gece (yatarkende) Yağ yakımı 'na yardımcı olurmu gece boyunca yardımcı olursanız sevinirim

2. brhmcr

brhmcr Guest

Tamamen beslenmen ile alakalı.Cardio sonrası vücuda basit karbo verirsen ve insülini tetiklersen yag yakımını unutmak zorunda kalırsın. Genel yag yakımı için insülin seviyesinin dalgalnması minimum olmalı.Aklındaki soruların cevabı aşağıdaki linkte aslında.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ins-lin-ayn-g-n-t41164.html

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Akşam yemeğinden sonra oluyor genelde maçlar maçtan sonrada herhangi birşey yiyip içmiyorum eve gidip yatıyorum yağ yakımına faydalıdır umarım

4. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Yag yakiminda faydali midir bilmem ama kas kaybinda faydalidir.

5. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas

O yüzden ağırlık çalıştıktan 1 gün sonra Cardio yapıyoruz;)

6. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ne alaka anlayamadım gerekli proteini ayrıca karboyu alıyosam böyle bişey olması imkansız.

7. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Direk uyuyorum demissin ben mi yanlis anladim ? Kardiyodan sonrada vucuduna gerekli besinleri vermelisin.ayrica gece yatmadan tuketilen karbonhidrat yaglanmaya sebep olabilir gece karbonhidrat tuketimi sinirli olmalidir.

8. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten ben sadece soruyorum zayıfım ama six pack çıkarmak için yardımcı olması için kardiyoyuda sordum yoksa yağ yakımına ihtiyacım yok kendimide sınarlamıyorum şu kadar karbo diye ne varsa evde ondan yiyiyorum akşam evde çok abartılı olmadan bu arada boy 1.85 kg 63

9. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Kilon zaten boyuna gore cok az ben kardiyo yapmani bile onermem ama yapicaksan dogru zamanda yapilmali . Kardiyoda zamanlama cok onemli . Eger kardiyoyu agirlik antremanindan ayri bir zamanda yapmis isem kardiyo sonrasi 40 gr whey ve meyve yiyorum 50 60 gram karbonhidrat icericek sekilde.ayrica kardiyodan once bir kahve ic .

10. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Kardiyoyu sixpacklerin daha iyi görünmesi için yapıyorum zayıflamak için değil zaten dediğn gibi kilom az whey kullanmıyorum akşam gece saat geç oluyor o saatten sonrada bişey yemek istemiyorum açıkcası .

Sayfayı Paylaş