Akşam kuruyemiş yiye bilirmiyiz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar daha önceki konumda meyveyi sormustum sımdı leblebıyı sormak ıstıyorum cunku bız genelde akşam yerız neden dersenız herkez işde oldugu ıcın akşam eve gelınce tv karsısında oturup leblebıyle çay ıcıyoruz bazı aksamlar meyve yıyoruz.

soruma gelınce arkadaslar aksam 9 cıvarı fıstık,fındık,cevız,badem
    bu tarz kuru yemısler yenebılınırmı yoksa akşam hıc yemıyım ? cok emrak edıyorum forumda kon ubulamadım açma gereksımı buldum hepsınden 1 avuc yesem kılo yaparmı saat 9 cıvarında yardım edenlere sımdıden teşekkur ederım.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bırak forumu okumayı kendi açtığın konuların içindeki cevapları bile doğru düzgün okumuyorsun.

Karbonhidrat kaynakları günün erken saatleri içindir. Akşamları mümkünse yatmadan 4-5 saat önce karbonhidrat alımını kesmek idealdir.

Cidade de Deus ve iris bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    cevabınız ıcın teşekkur ederım elestırılerınızde belkı haklısınız ama her ınsan farklıdır bende boyleyım yazdıklarınızo kudum anladım ama herkez aynı cevabı vermedıgı ıcın emın olmak ıcın tekrar tekrar soruyorum buda benım yapım ama sızı yanlıs anlamıyorum yardımlarınız ıcın tekrar teşekur ederım.

SCHWARZXXL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş