Akıllı telefon önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheBlack_D-D_ tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Yaklaşık 1100-1200 tl civarı bütçe var. Akıllı telefon almak istiyorum aradığım şeyler şöyle:

-Kaydırma, menü geçişleri vs. gibi yerlerde takılma yapmaması (iPhone gibi akıcı. Takılmalara ve yavaşlığa tahammülüm yok denecek kadar az)

-Internette rahat gezmek için olabildiğince büyük ekran

-Video, hd film, müzik dosyaları gibi medyaları oynatmada sorun yaşamamak

-İşletim sistemi güncellemeleriyle, uygulamalarla ilgili uyumluluk sorunu yaşamamak

Aklımda bulunan bazı modeller :

-SAMSUNG GALAXY NOTE

-HTC SENSATION XL/XE

-HTC EVO 3D

Bunlar da olmadı 2. el iphone 4 falan düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler öneride bulunursanız sevinirim :)

2. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kendi kullandığım telefon galaxy note her türlü soruları sorabilirsiniz.

3. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Üstte yazdığım şeyler mevcut mu telefonda ? Memnun musunuz ?

4. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1)Benim telefonumda hiçbir sorun yok kaydırma vs..

2)Tablet görevide gördüğü için diğer telefonlara oranla daha büyük ( tablet kalemde cabası :) )

3)telefonun kendisinde ki media player gayet hızlı ve kolay anlaşılır,full hd filmleri açabilmekte.

4)Androidimi yaklaşık 3 kere güncelledim şuana kadar ne bir rehberde nede içindeki dosyalarda herhangi bir problem yaşamadım

Ben gayet memnunum yaklaşık 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  5. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    dayimdan aldigim notu kullanmisligim var aradigin hatta aramadigin hersey mevcut zaten androidin butun surumleri uyumlu ve cift cekirdekli ayni zamanda alabilicegin en buyuk ve kaliteli telefon cok.kaliteli amoled ekrani dokunmatigi ve fonksiyonlu kalemiyle her isini halledebilirsin cok ustun ram var ve kamera olsun herseyi iyi hd video cekimleri falan . kendi hafizasi 16 gb ve markette olan her oyunu destekliyor sıkılmazsin o telefondan ve kendi tarayicisiyla bile internet kesinlikle sorunsuz flash playerin son surumuyle birlikte izleyemiyecegin ve dinleyemeyecegin hicbirsey olmaz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:35 ----------

eger samsung degilde htc kullanayim dersende htc one x piyasadaki en ustun telefon 4 cekirdekli ve ekran olarak notedan daha kucuk olsada oldukca tatmin edici

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  6. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yalnız google chrome kullanıcaksanız hiçbir android telefonda flash desteği yok dipnot olarak bilelim.

chelseagrin ve TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  7. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    hee tabi ama zaten jelly beana yeni ekleniyo tarayici olarak ve tam olarak eklentileri bitmis degil ileri zamanda hallediceklermis . zaten bence opera mobile her konuda cok iyi veya dolphin browserda flasi ekonomik kullanmasiyla tercih edilebilir ama kendi tarayicisi veya opera mobile varken chrome pek aramazsin belki tamamen eksiksiz yapilinca chromea gecebilirsin

ChopChop ve TheBlack_D-D_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş