Ajansa başvurucam beslenmem yetersizmi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve oguzkara1234 tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Herkese merhaba iyi forumlar .

Ben 16 yaşında bi gencim ve ajansa başvurucam fakat karın kaslarım yeterli değiil . Çevremdeki arkadaşlarımın hepsi bi ajanstan öteki ajansa kayıt olmak için can atıyolar . Benim vücudumda sadece karın kaslarım yetersiz . Yaklaşık 4 aydır bu sporu yapıyorum . Koşuyorum okulda sürekli hareketliyim , protein alımını biraz azmı alıyorum acaba ?

Sabah : 2 tane tam yumurta , 2 fıstık ezmeli sandviç , bi bardak süt

Öğlen ; Okulda olduğum için karışık tost yiyorum .

Eve gelince pilav tavuk yoğurt yiyorum genellikle .

Akşam ; Genellikle baklagil tarzı yemekler oluyor ; Kuru fasulye mercimek vb . aynı şekilde arada pilav yoğurt .

Yatmadan yarım saat önce biraz karbonhidrat ve süt içiyorum .

Eksik olan ne !? Tavsiyeleriniz neler lütfen yardımcı olun . kafa_ kafa_

2. onemen

onemen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    polis
    boy kilo ve ölçülerini yazarsan daha iyi yardımcı olunur

3. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Boyum 1.70 kilom 64 .

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ajanstan ajansa nasıl kayıt oluyorlar ki demek ki kayıt falan yok

ajansa kayıt olursan diğer bır ajansa kayıt olman mumkun degıl a olursun ama bir yerde olur da oynarsan öle bir ödetirler ki adama pişman olursun :)

bu arada yaşın daha ufak ben ajansa gelenleri genelde eğer bu sekil de yaşları 15-16 ise kovuyorum hadi bakim okulunuza diyorum :)

a su var ilginç tipleri kayıt alıyoruz ama nadirdir

ki su var erkek olarak ajanstan iş bulmak çok zor öle sölim :)

yani 50 görüşmeye gidersin ama biri bile olmaz :)

ben son 10 günde 36 yabancı modeli görüşmeye götürdüm su an 3 ü cok ünlü 1 reklamda her bilbordda :)

200 küsur erkek yolladım görüşmeye sadece 1 i tv deki bir reklamda oynadı oda zaten ben götürdüm alın adam budur diye :)

sanırım bu genç yaşlarda face ye foto koymak için ajansa gidenler var :)

yok eger ole ıse yani benim neyim eksik diyorsan gel ajansta çekelim bikaç fotonu ama bu işten vazgeç sonra derslerine çalış :)

5. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benden büyüksün dediklerin harbiden doğru şeyler fakat çevre etkeni olunca iş değişiyor . Amcamın ajansı var oda bana öyle diyor git derslerini çalış diye ama ben her sene takdir getiren bi öğrenciyim ve eğer karın kaslarımı ortaya çıkarırsam modellik işinde önüm açık diye düşünüyorum . Herkesin görüşü farklı tabii . Ama ben beslenme ile ilgili bi soru sormuştum .s ?

6. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum 170 boyun var, 64 kilosun, yaşın 16 . Karın kasıyla olacak şey mi bu? Karın kası dediğin nedir? standart bir vücuttan, 3 aylık sağlam diyet, kardiyo ve çalışmayla paramparça şekilde sahip olabileceğin bir kas grubu. Karın kasıyla bitseydi ajans olayı, herkes reklam, manken yıldızı olur çıkardı. Benim boyumda 168, yaşıt sayılırız. Bende senin gibi düşünüyordum, ama öyle değil. Gerçekler acıdır kabullenmek lazım

wallcroft9'69, bravehearts ve Danny Boy bunu beğendi.
  7. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Bir kere ajansa başvurdum dizide yeniçeri yaptılar :( Modellik için gidip ben model olacam mı demek lazım :d

bravehearts bunu beğendi.
  8. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Sabah 2 fıstık ezmeli sandviç, öğlen karışık tost ve yatmadan karbonhidrat tüketip de karın kası mı yapmayı düşünüyorsun?

TürkYurdu bunu beğendi.
  9. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Beyler eziyosunuz beni . Önerilerinizi istiyorum ben . Kafama kakmanızı değil .

10. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    İstedigin fizige, vücut ölçülerine bir türlü sahip olabilirsin ama ondan daha önemlisi öncelikli olarak güzel bir ahlağa sahip olmalısın.

wallcroft9'69 ve pijamap bunu beğendi.
  11. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Dannyboy'un dediklerini dikkate al. Merakla baktığım konularda genelde onun yorumunu da görüyorum ve söyledikleri mantıklı ve doğru şeyler. :)

Danny Boy bunu beğendi.
  12. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    H4k4n terbiyesizlik ettiğimi düşünmüyorum ettiysemde özür dilerim kusuruma bakma . Badboy Dannyboy'u abim olarak görüyorum ve dedikleri evet doğru şeyler .

13. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Terbiyesizlik yapmadında sanki biraz yazdıkların hayal ürünü gibi :) yanlıs anladıysakta sen bizim kusurumuza bakma.

14. H3R0

H3R0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    boy kısa değilmi boyun 1.85-1.90 olduğunda artı belin 70 falan olması gerekiyor bildiğim kadarıyla.Ayrıca yaşında daha ufak erkekler geç olgunlaştığından dolayı çene yapısı falan oturması gerekiyor yani daha çok erken senin için.

15. oguzkara1234

oguzkara1234 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Nasıl istersen öyle algılayabilirsin . Alt tarafı öneri istedim neden bu kadar uzattığınıza aklım ermedi sadece .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:05 ----------

H3RO şöyle diyim ;
    Yaş ;16
    Boy ; 1.70
    Kilo ; 64
    Bel çevresini en son kendim ölçmüştüm ; 77
    Çokmu anormal .s

16. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    bak dostum, bu modellik ajans işlerinde danny boy çok çok doğru bir söz etmiş, "artık facebooka resim koymak için ajansa gidenler oluyor" sanırsam seninde niyetin böyle. Açıkcası ileride böyle bir üne sahip olmak istiyorsan boy, kilo, vücuttan önce elinin kolunun uzun olması lazım. Ya da kıvanç tatlıtuğ gibi bir surata sahip olursun havada kaparlar, özelliklerine gelince boyun yetersiz.

Danny Boy bunu beğendi.
  17. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    boyun mankenlik için yetersiz.

18. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bak benim ajans geçmişim var ve 1 senedir Erberk Ajans'ta devam ediyorum.Aslında olay fasa fiso.Seçilmen için senin yaşındakilerden uzun olman lazım(11 yaşımda katıldım boyum 1.65'ti).Daha önce Finansbank ve Batışehir reklam çekimlerine çağırıldım.Eleme yöntemiyle seçiliyor oyuncu.Sadece sen olmuyorsun orada.Seni bir odaya alıyorlar önüne kamerayı koyuyorlar adamın dediği yüz ifadelerini ve dediği rolleri oynuyorsun.Mesela Batışehir'de bana topu kaçan çocuğu oynatmışlardı ve kamera kayıttayken söylediği yüz ifadelerini yapmamı istedi.Malesef seçilemedim.Çünkü reklamlara genellike tecrübeli olanları alıyorlar.Sana tavsiyem oyunculuk yeteneğin çok çok iyi değilse hiç başvurma.Hiçbir işe yaramaz...

19. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    kendi kişisel tecrübelerimiz herkeze örnek olmamalı...bence bir dene bişey kaybetmezsin ama modellik değil cast olarak başvur.

20. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bu ergenlerin karın kası takıntısı nedir anlamak güç.kuzey dizisinden sonra böyle oldu.15-16 yaşında yiğenim var 1,80 boyunda kalıplı aslan gibi çocuktu , karın kası mevzusuna taktı 6pack yapıcam diye yeme içmeyi kesti zayıfladıkça zayıfladı ,hint fakirine döndü ama hala anlamıyor demek istediklerimizi.

kardeşim sana gelince forumda hepsi zaten mevcut karın kası egzersizleri ve yeme içmende nelere dikkat edeceğin.moral bozmak gibi olmasın .tecrübeli arkadaşların dediği gibibu işten çok beklentin olmasın bence hobi olarak düşünmelisin.

Sayfayı Paylaş