air allert 4 ve grow taller help help :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve GocebeKral tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. GocebeKral

GocebeKral Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben basketbolcuyum air allert 4 isimli zıplama programını uyguluyorum şu anda 5. haftadayım
    ve grow taller isimli bir uzama programı var 7 haftalık bunuda uygulucam bu süreç içerisinde normal gıda alımım dışında
    amway calcium magnesium sabah 2 akşam 2 tablet
    köpekbalığı kıkırdağı sabah ve akşam 1 parça
    sabahları maydonozlu peynirli ekmek
    akşamları haşlama yumurta
    sabah 2 akşam 2 bardak süt

şöyle bir program hazırladım bunları uygularsam vücudumda kas yıkımı felan olmaz ve boyumda uzar değilmi :)
    ek olarak protein aminoasit desteği felan almama gerek varmı?duhduh

2. GocebeKral

GocebeKral Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbir cevap gelmezmi yav :S

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    boyunun uzaması hormonlarla alakalı grow taller ın içeriğinde ne var bilmiyorum ama kullananlar memnun değil
    air alert ı sert bir zeminde yapmaman gerekir yoksa ciddi sakatlıklarla uğraşabilirsin

GocebeKral bunu beğendi.
  4. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gocebekral ben orkun k. biliyosun beni :D hacı air alert 4 faydalıda ben sana daha çok fitness tarzı bir çalışma derim , boy uzatma programıda pek işe yaramaz ama çok uzun vadede faydasını görürsün.

GocebeKral bunu beğendi.
  5. GocebeKral

GocebeKral Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla tanıyamadım :D air allert 6. haftadayım şu anda grow tallerdede hep böyle esneme hareketleri felan var birde koşu bisiklet ve tekmeleme yapıyoruz önümüzdeki pazartesi başlıcam şu anda hastayım 6. haftayı 1 hafta ertelemek zorunda kaldım body building sporunda boyun uzamasına engel olan hareketler hangileridir ve body salonuna gitsem tavsiye edermisiniz?

boy 1.66
    kilo 50

air allert 4 meselesindede air allert 3 ü yapmıştım ama ayakkabısız yaptığım için sakatlıklarla uğraştım 1 sene önce dizlerimden sakatlık geçirdim şimdi 4 ü yapıyorum ama ayakkabıyla yapıyorum fazla ağrı sızı olmadı bu sefer rahatım yani...
    tüm yanıtlar için teşekkür ederim...

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    grow taller sanırım şu pilates benzeri hareketlerle omurların arasını açmayı hedefleyen program. sanırım senin yaşın küçük. şimdiki amacın bunlar değil, kemiklerini maksimum geliştirecek besinleri almak olmalı. protein ve kalsiyum alımını yüksek, basit şeker ve yüksek glisemik indeksli gıda alımını da düşük tutmaya bak.

zigbog ve GocebeKral bunu beğendi.
  7. GocebeKral

GocebeKral Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi amway calcium magnesium alıyorum 300mg kalsiyum 125mg magnezyum var içerisinde sabah 2 akşam 2 alıyorum günlük kalsiyum ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor bıldırcın yumurtası(Tavuk yumurtasına nazaran 5 kat daha fazla fosfor, 8 kat demir, 9 kat protein) alıcam süte karıştırıp içicem her sabah akşam yatmadan öncede 1 kase yoğurt ve gene 1 bardak süt ayrıca yapabildiğim zaman en az 100gr börek peynirini maydonozla karıştırıp yiyorum
    100gr börek peynirinde 19gr protein var ben 56 kg mım sanırım protein ihtiyacımıda bu şekilde fazlasıyla karşılıyorum yani vücuda yeterince malzeme veriyorum vücut yapmak için aklıma takılan şey;
    basit şeker ve yüksek glisemik indeksli gıda alımını da düşük tutmaya bak.
    bunlar nelerdir çaya kattığımız şeker felan zararlımı?

birde kellepaça ve işkembe çorbasının boyu uzattığıyla ilgili bir hurafe duydum ne kadar doğrudur?

8. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    İşkembe çorbası kellepaça gibi şeyler hikaye.

Ayrıca,uzamanın çoğu hormon ve genetikle alakalıdır. Egzersiz ve beslenmeyle maximum %5-9 uzar boy,uzun zaman alır. Bence arkadaşın dedigi gibi kemikleri geliştirici besinlere yönel.(Kalsiyum,protein,basit şeker vb.) yani makarna,süt,tavuk gibi,normal besinler tüketmeni tavsiye ederim ama.

Son düzenleme: 15 Aralık 2009

Sayfayı Paylaş