Air alert ve Dumbell programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve genctürk tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu kilitlendi ama nedenide üyelerden program istememden dolayı. fakat herhangi program istemedim. sadece 2 programı ne tür bi kombin yaparak çalışmam gerektiğini sordum. Tekrar kopyala yapıştır yapıyorum hala bi sorun olduğunu düşünüyosanız kilitlersiniz.

Boy:1.85
    Kilo:80

Air alert ve dumbell programını yapıyorum.
    Air alert 1. hafta: pazartesi çarşamba cuma , 2. hafta: salı çarşamba perşembe diye gidiyor.
    bunun için dumbell programınıda buna göre olmayan günlerdemi yapıyım? yani mesela 1. hafta salı , perşembe 2. hafta pazartesi cuma?
    Yoksa air alert olsada farketmeden pazartesi salı devam mı etmeliyim? .

Göğüs ve kol arasındaki 20-30 dk'lık dinlenme arasında air alert programını yapabilirmiyim? Sonuçta ayak programı kolları yormuyorum diye düşünüyorum.

Birde hafif göbeğim olduğu için koşmalıyım sanırım. antremandan önce koşuyorlardı spor salonunda bende öyle mi yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2013
  2. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap gelmedi hem güncelliyorum hemde bi sorum daha var.

Koşuyu antremandan önce mi sonra mı yoksa antremanın olmadığı günlerdemi yapmalıyım?

3. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum koşmak istiyorsan antremandan önce koşmalısın.
    Onun dışında air alert olduğu günlerde antreman yapabilirsin.Ama air alert ilerleyince ağır bir program hatta bir çok kişi bitiremiyor.Bu yüzden ileri haftalarda ayrı ayrı yaparsın ama bu da vücudu çok yorabilir.O yüzden en güzel air alertin olduğu günlerde yapman.İlk başta dumbell ile programını bitir ondan sonra air alert e geç.İleri ki haftalarda dumbell programını biraz hafifletirsin hem vücuda eziyet etmezsin hem de air alert in daha faydalı olmasını sağlayabilirsin.
    Not:Şansa bak aynı programı bende yapıyordum.Şansa bak yaşımız ve fiziksel ölçülerimiz de hemen hemen aynı .

4. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgiler için teşekkürler. Air alerti 6 hafta felan sürdürmüştüm geçen sene. Bu senede 15 haftayı tamamlayamıcak gibiyim. senin dediğin gibi yapıyım o zaman önce dumbell programıyla birlikte koşıyım felan kiloda veriyim sonra air alerte geçerim . tekrardan sağol :)

5. sercanalk

sercanalk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende basketçiyim ve pivotum air alert 3 egzersizini yapıyordum önceleri ve 10. haftaya kadar gelmiştim şuan potaya çok rahat smaç basabiliyorum.Yalnız sen air alert i yanlış yapıyorsun ilk hafta pazartesi çarşamba cuma yapıyorsun 2. hafta dinleneceksin hareket yapmayacaksın bu nedenle 2. hafta ağırlık çalışabilir veya sadece ağırlıklarla birlikte squat hareketini yapabilirsin birde o hafta basket oyna sık sık air alert dikey zıplamayı geliştirir sen agresif sıçramalar hareketler yap dediğim gibi yaparsan daha faydalı olur doğrusu budur

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş