Ailem hakkında YARDIM

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve strongerss tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. strongerss

strongerss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba kardeşlerim abilerim foruma yeni üye oldum benim sorunum şu ki anne baba ayrı bu yüzden ben arada gidip geliyorum ben bulunduğum şehri sevmiyorum ve birazda annemin yanında kalmak istiyorum. Bunu babama nasıl açıklayabilirim .Adamı kırmakta istemiyorum

2. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Babanla düzgünce konuş bu şehir pek hoşuma gitmiyor sıkılıyorum biraz annemin yanına gidebilir miyim de

3. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Benimkilerde ayri dostum. Halini anliyorum. Ama hep alttan alan taraf sen olma. Biraz da ustlerine bin abartmadan. Sesini duyur. Buyudugunu kanitla. Cunku verdigin karar ciddi. Ben de 16 yasindayim ve hep bu yumusak kalbim yuzunden ustume biniyorlar hep. Unutmaki seni bu hale dusuren onlar. Sakin onlara dusman ol lafini cikarma bundan. Ama hafif hafif de sesini duyur kardesim.

4. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yas 18 Benim annemle Babam ben 5 yasindan beri ayri bence onun ne dediginden cok senin ne istedigin onemli ben annemi istiyom de git. Ana gibi yar baba gibi hiyar olmazmis ananin degerini bil yanindan ayrilma. Elini masaya vur amk sesin ciksin

5. strongerss

strongerss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mesajlarınızı için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş