1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ahmet53100 7 Aylık Gelişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ahmet53100 tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    7 ay vg yaptım suan üniversiteye hazırlandığım için bıraktım. Denizdeki Fotoğrafım en iyi zamanımda çekilmiştir diğerleri daha eskidir.Bu 7 ay boyunca elimden gelenin en iyisini yaptım.Beslenmeye girmek istemiyorum çok sıkı bir beslenme uguladım. Ölçüler Denizdeki Fotoğrafa aittir
    Kilo 83
    Omuz:134
    Göğüs:120
    Kol:40
    Bel:81
    Eski konum: Ahmet53100 Yaş 16 3 Aylık Gelişim - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu (Burdan Diğer Fotoğraflara bakabilirsiniz)

Ekli Dosyalar:

faraway35 bunu beğendi.
  2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    güzel gelişim tebrik ederim ektomorf olarak bu kadar sürede böyle kilo kazanmak kolay olmamıştır sanıyorum

3. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    boyun 1.80 ama üst vücudun çok kısa görünüyor.7 ayda güzel gelişmiş

4. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Mezomorf un ozelliklerini tasiyorum cogunlukla

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:56 ----------

Govdemin daha buyuk ve omuzlarimin genis oldugunu dusunuyorum zaten en iyi yerim omuzlarim ve sirtim bu arada boy 1.83 vg ile birlikte boy uzatmada calistim

Son düzenleme: 1 Eylül 2013
  5. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Buda sicak bir fotograf 5. Aydan

Ekli Dosyalar:

6. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    boy uzatma çalışmak ?

7. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Araştırıp öğrenebilirsin insan boyu 22 yaşına kadar uzar bu uzamaya yardımcı olan hareketlerde var

8. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    ahmet53100 verdiğin bilgilerden anlaşılıyor ki 7 ayda koldan 12.5 cm Gögüste 26 cm Omuzda da 15 cm ölçü almayı başarmışsın.
    bize şu işin sırrını söylede şahsım adına söylüyorum boşuna amelelik yapmayayım.

kursadolgun bunu beğendi.
  9. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    aslında zayıf olmama rağmen kemikliydim ve yapım uygundu 1ay sonucunda da bunu gördüm ve 7 ay da25 kilo aldım beslenme uyku ve calışmada hiç aksaklık yapmadım ve o kadar hızlı yol almaya basladımki kendim bile inanamıyodum suan uniye hazırlandığım için bıraktım bu spora orta yaşlı zamanlarıma kadarda devam edicem beslenmeye gelince yazarak anlatamam bir ara özelden konusabiliriz

Son düzenleme: 1 Eylül 2013
  10. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ahmet53100,lütfen gerçekçi ol.hani 1.5 senede oldu de eyvallah.yani kimse neden bu sürede bu kadar oldu demez sana.dile kolay 7 ayda 25 kilo alıyosun afedersin g.tu göbeği salman lazım ne biçim diyettir ki bu kolda,göğüste ve de omuzda bu kadar cm almışsın üstelik yağlanmadan.fast food türü yiyeceklerin yanında meyve suyu yerine ayran içerim yazmışsın diyetin hakkında bilgi verirken.ayrıca bi ara bir daha ölçtür.bi sıkıntı olmalı ölçülerde.göğüs o kadar çıkmamalı

meridyen bunu beğendi.
  11. formel

formel Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul , şişli
    7 ayda 25 kilo 12,5cm kol ölçüsü boşa çalışmışız biz valla. bodybuilding coma falan konu açın Türkiye'de sanırım tek bu kadar kısa zamanda. Genetik mutasyon falan mı var nedir :D

meridyen bunu beğendi.
  12. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Bakin benim burada kimseye biseyi kanitlama zorunlulugum ykk ha ustelik son 4 ayda ki beslenmem cok farkliydi karbonhidrati sadece pirinc lapasi ve firinda patatesten aldim 4 ay boyunca 1 tatli kola fastfood ekmek ve hic bir ek yag almadim 7 ay boyunca bu sitede yatip kalktim a dan z ye kadar herseyi ogrenmeye calistim gunluk protein alimim minimum 140 150 liydi ha gogus olcusune gelince kanatlardan kaynaklaniyor kanatlarim asiri genis farkindaysan sirt pozunda nerdeyse arka kolun bitimine dayanmis olcukeride ben almadim hocam aldi gobek ve kalcaya gelince her gun 1.5 saat karin 30 dk kalca calisiyordum ha bu gidisle olculeri videolu bir halde atmayi dusunuyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:35 ----------

Bakin beni ailemden ve eski arkadaslarimdan tanimiyanlar oldu yuzum bile deisti tum olculeri fotograflatip aticam baslama tarihim zaten bellidir siteye kayit olmadan 1 2 gun once basladim

Son düzenleme: 3 Eylül 2013
  13. formel

formel Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul , şişli
    @ahmet53100

Yazdıklarını okudum , sporu hayatının bir parçası haline getirmişsin.Baya düzenli çalışmışsın,genetik yatkınlıkla beraber daha mantıklı geldi şimdi ölçüler.Valla tebrikler.

ahmet53100 bunu beğendi.
  14. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Aynen oyle okulumu asip spora gidiyordum 7. Ayda bile ilk gunki hevesle gidiyodum

15. windsurf

windsurf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, gelişimin gerçekten çok iyi olmuş. Özel mesajla bir soru sormak istiyorum da omuz bölgesiyle ilgili. Posta kutun dolu görünüyor. Bir el atabilir misin acaba?

ahmet53100 bunu beğendi.
  16. concord53

concord53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Supplement hakkında neler kullandın bilgi verebilir misin? Bi de beslenmeni banada özel mesaj olarak atabilirmisin?

17. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Sadece 1 kutu optimum whey exreme milk ve universel creatine powder 1 kg kullandim

Sayfayı Paylaş