Ah Bu Yağlar !!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Poseidon63 tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Poseidon63

Poseidon63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyigünler arkadaşlar 1/6/2009 Yılında Salona Başlamıştım Yaklaşık 1 Yıl Salona Gittim ve 93'den 83 Kg'ya düşmüştüm tabi ozamanlar biliçsizdim ve hocam bana makarna pilav ye gel çalış diyordu şu forum sayesinde çogu şeyi ögrendim Aşagıdaki Ölçüler Eski Ölçülerim 2009'da İlk başladıgım

Kol -------------39 Cm
    Önkol---------- 34 Cm
    Bilek :---------- 20 Cm
    Göğüs---------- 107 Cm
    Bel -----------100 Cm

Bacak --------- 64 Cm
    Calf ------------45 cm
    Boyun ---------40 Cm
    Kg : 93
    Boy : 1,71

Şimdi İse Salonu Bırakmıştım yaklaşım 1 yıl ve kilo 110 Oldu Boy 1.79 . net'de ideal kilo hesaplamaları yaptım ve yaklaşık 73 kg olmam gerektigi yazıyor üzerimde 37-40 kg bir yağ tabakası var diyebilirim . benim istedigim güzel bir yağ yakmaya yönelik antreman programı haftanın 5 günü akşamları 19:00'da gidiyorum salonlara daha 2 gün oldu bu pazartesinden güzel bir programla başlamak istiyorum bana program önerisinde bulunablirmisiniz ? Aşagıda Size Örnek Programlarımdan Verecem

2009'da İlk Başladıgım Zamanlarda Haftanın 3 Günü Giderdim

Pazartesi - Göğüs,Arka Kol

Salı Dinlenme

Çarşamba - Sırt Ön Kol

Perşembe Dinlenme

Cuma Omuz , Bacak

Hep 4x 10-11 Tekrar Gittim

6'aydan Sonra İse

Pazartesi - Göğüs- Cardio

Salı - Önkol/ArkaKol - Cardio

Çarşamba - Sırt Cardio

Perşembe Omuz - Cardio

Cuma Bacak - Cardio

Şeklinde gittim :) şimdi ise sizden güzel bir program bekliyorum arkadaşlar umarım bana full yağ yakmaya yönelik güzel bi program yazarsınız şöyle 6-7 ay uygulayıp 40 kg verebilecegim :)

2. trenbolone

trenbolone Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    poseidon63 yağ yakımında antremandan ziyade diyet önemlidir. diyet iyi olduktan sonra her türlü antremanla kcal yakıp kilo verirsin. Antremanla ilgili verebilceğim bir kaç önemli nokta var.
    antreman sonralarına 20 dk tempolu koşu koy
    antreman sırasındayken dinlenme sürelerini kısalt nabız yüksek olsun
    set sonrlarına drop setler pump setleri koy

Poseidon63 bunu beğendi.
  3. Poseidon63

Poseidon63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi 5 Günlük Bir Program Yazma Şansın Varmı Direk Bu Pazartesinden Başlıyayım :)

Son düzenleme: 19 Temmuz 2013
  4. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer zaman kaybetmek istemiyorsan emeğinin karşılığını tam anlamıyla almak istiyorsan personal trainer ile çalış paralı hoca tut ve mükemmele ulaş ben salondaki gerzek hocalar yuzunden yerimde sayıyorum.Buradaki herhangi biri sana kafadan program yazarsa sana zarar bile verebilir kas kaybedersin kilo verirsin sarkarsin.

5. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam seni kurtaracak isteğine ulaştıracak tek şey bilgidir:

bilgi dediğim tabii ki beslenme ve antreman bilgisi.

buna 2 yolla ulaşabilirsin:

1-) literatürü (internet, kitaplar, akademik makaleler) çok iyi araştırıp ve kendini de çok iyi araştırıp (doktor, kan tahlili, yağ ölçümü vs.) ne yapman gerektiğini anlayacaksın

2-) para harcayıp spor diyetisyeni ve kaliteli hoca veya kişisel kaliteli hoca tutacaksın

Seçim senin hayat para değil ama paran yoksa da emek harcayacaksın. Bu forumda eminim herkes sana yardım etme konusunda istekli ve iyi niyetli olabilir ama Huzur53'ün dediği gibi seni bilmeden sana göre program bilgi verilemeyeceği için zararlı olacaktır.

Poseidon63 bunu beğendi.
  6. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kilo verirsin her halükarda vücudunda sarkma meydana gelecektir azda olsa bunu 2yıl zarfında toplayabilirsin yahut deri ameliyetı olabilirsin ama en ideal program bu güne kadar gördügüm ufak degişiklikler bile olsa budur diyebilirim %90 sonuç alınabilinir ama dersenki ben sarkma istemiyorum yasda az olsun diye yürüyüş tavsiyemdi 6.5a al dag pozisyonunda koşu bandını 1saat yürü emin olki 1-2hafta sonra vucudundaki degişime kendin dahi şaşıracaksın önemli olan istemen...Men's Health Türkiye | SPORCU BESLENME PROGRAMI

Sayfayı Paylaş