Ah Ah yardimci olun sigarayi birakamiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve RealOgrish tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Ah Ah yardimci olun sigarayi birakamiyorum

nasil yapicam bunu olmuyor arkadas

2. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Daha önce şurada, şurada ve şurada bazı başlıklar açılmış bi incele istersen...

NTVMSNBC'nin sayfasında da bazı bilgiler var...

3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Sigarayı gerçekten bırakmak istiyorsan bırakırsın zaten.Ama o senin için bir eğlenceyse mesela bazen insanlar bir filmi izlerken bile o filme elindeki sigara yüzünden katlanır ve ya dışarı çıktığında sigara içmek bir köşeye oturup ona zevk verir.Ya da çay içerken sigara içmek vb.Eyer ki sigara yı zevk için içiyorsan bırakman zor.Ama alışkanlık olduysa daha kolay olur inan ki.Benim söylediklerim kimseyi sigaraya özendirmek amaçlı değil.Kesinlikle de özenilecek bir şey değil.Ama şöyle bir düşün derim ilk önce sigarayı gerçekten bırakmak istiyormusun.Eyer diyorsan ki sigara bana zarar veriyor ve gerçekten bırakmak istiyorum o zaman işin daha kolay olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:28 ----------

Tabiki bırakmanın senin adına daha iyi olacağı kesin,sağlık açısından.Piyasa da satılan ürünler isim vermeyeyim kullanan arkadaşlarım oldu kullandığın süre zarfında etkili ama bıraktığın anda o ürünleri kullanmayı tekrar sigara içmeye başlıyorsun.4 arkadaşım bu yöntemi kullandılar ve yaklaşık 6 ay sigara içmediler sonra o sigaraı bıraktırıcı tablet bitkisel mucize bitince bu sefer daha beter sigara içmeye başladılar.

canavar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş