Ah şu kızlarr

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve RmznTR tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    selam beyler aslında daha önceleri aynı anda 2 kızla çıkan kızlardan çıkma teklifi alan çapkın bi çocuktum ama ne olduysa 1-2 sene önce başladı.-OKUYUP DERTLEŞİRSENİZ SEVİNİRİM-
    Durumu size kısaca özetliym bi ara dediğim gibi baya iyiydi aşk meşk muhabbetleri.En son 2 sene önce bi kızla çıkıyodum yaklaşık 5 aydır beraberdim o kızla seviyodu beni ama ben başka bi yere taşınacağım için ve kızdan soğuduğum için ayrılmaya karar verdim o da bana bişey olmaz yine görüşürüz ayrılmaya gerek yok falan dediyse de ben kızı kendimden soğuttum ve ayrıldık.O günden beri sadece bi kızla 1 hafta boyunca çıktım.Anlamadığım bi şekilde kızlara biraz yakınlık göstersemde sadece arkadaş kalmayı seçiyorlar.Vücudum fiziğim yüzüm falan etrafımdaki tiplere göre normalde de baya iyi.Şu anda baya kız arkadaşım var ama dediğim gibi 2-3 senedir kimseyle tabiri caizse çıkamadım :D Hani kızlarla konuşmasını bilmeyen heyecanlanan biri de değilim gayet ortamım falan var kızlar tarafından seviliyorum ama olmuyo işte kimse sevgili olarak göremiyo beni :D
    Üniversitede ilk geldiğimde kızlar falan bana baya yakınlık gösterdiler ben de bişeyler yapabileceğimi düşündüm ama 2 ay sonra sadece arkadaş olarak kaldılar.Acaba ben mi bişeyi yanlız yapıyorum nedir anlamadım?yoksa 2 sene önce ayrıldığım kız beddua mı etti acaba :confused: :D
    Bi yerde eğer çoktan beri bi kızla çıkmıyorsan sana göre en tipsiz olanı ile işe başla devamı gelir diye bi söz duydum sizce bunu uygulamalımıyım?(Kız arkadaşlarımın çoğu üniversiteden eğer üniversitede -yüzü güzel olmayan :) -bi kızla çıkarsam daha sonra güzel bi kızla çıkma olanağım yok :) )

okuduğunuz için teşekkürler :)ü

not:burda ilişki falan diyorum da hani yanlış anlayanlar olabilir hiç bi cinsel ilişkiyi kastetmiyorum :)

2. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Belki de sorun cinsel ilişkiyi kastetmiyor olmandır :)

Zerk ve Azi bunu beğendi.
  3. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    dert ettiğin şeye bak :) takma yav , olucağı yoksa olmaz. Bir anda bakmışsın hop oluvermiş :D

RmznTR bunu beğendi.
  4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-) 5 aydır beraber olduğun kızı sırf taşıncağın için bırakmayacaktın.Hala sevgili olmaya devam edecektin.Sen taşındığın için farklı bir ortam da bulunacaktın ve bir sevgili daha yapacaktın.2 kişiyi aynı anda idare edecektin.Yedekte birini tutmalıydın ...
    2-)1 hafta boyunca çıktığın kızla neden ayrıldın?
    3-)kas hafızası dediğimiz olay burada da geçerli.Yeni bir ilişkiye başlarsın uzun zamandır kimseyle çıkmadığın için kas ağrıların olabilir.Çünkü penisin yeni bir ilişkiye hazır değildir.Ama durumu toparladıktan sonra eskisinden daha formda olursun

not:burda ilişki falan diyorum da hani yanlış anlayanlar olabilir hiç bi cinsel ilişkiyi kastetmiyorum

onurr_535 ve Zerk bunu beğendi.
  5. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    sen 2-3 sene çıkmamışsın benim 15 yılımın acısını kim çıkarıcak?

bravehearts, mertcx, Zerk ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    15 yıl derken 15 yaşında mısın?Yoksa son 15 senedir kimseyle çıkmadın mı?

onurr_535 ve simitci88 bunu beğendi.
  7. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    ya daha geçen seneye kadar lisede olduğumdan öyle büyük bi cinsel ilişki olmuyordu her çiftin arasında ama zaten benim o konuda sıkıntım yok yani kızlarla ilişkim çok kısa sürse öyle diyebilirdik ama hiç olmadığından ben pek zannetmiyorum.abazalığa gerek yok :D

dert etmiyorum fazla ama olsa iyi olur be :)

1-evet orda hata ettim ama kızlada ayda bi kere falan buluşuyoduk nedense gelemiyodu dışarı benimle.
    2-zaten bende o ilişkinin fazla uzun süreceğini zannetmiyordum bana göre uyuz ama güzel bi kızdı bi hafta beraber olduk sonra ikimiz de böyle olmayacak diyip ayrıldık sırf iş olsun diye çıkmıştım zaten.
    3-penis menis ne alaka??

özele gel kardeşim :)

8. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    benim sorun başka ben herşeyi iyi güzel ayarlıyorum ama konuşcak bişey bulamıyoruz sessiz sessiz okulu turluyoruz ama arkadaşın başlığı kendi sorunumu yazmıyım :D

Azi bunu beğendi.
  9. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum o kızı kaçırma derim.Şimdiki kızları durdurabilene aşk olsun.Sessiz kızlara benim de ihtiyacım var.Daha bir tatlı oluyorlar.Onlara daha çok güvenebiliyorum..

bravehearts, onurr_535 ve simitci88 bunu beğendi.
  10. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    bu işler çok can sıkıcı olmaya başladı bu devirde

Azi bunu beğendi.
  11. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ama ikimizde hicbisey konusmuyoruz guya etraftan cikiyo gibi gozukuyo lan ne konusulur bu kizlarla gidip nbyn gel cs atakmi diyim yada mat yazilisindan 80 aldim sen kac aldinmi diyim sacma geliyo yani

12. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    okulda ki güncel konulardan konuşabilirsin mesela :)
    şahsen konuşulacak çok şey var ama benlede çıkıp baş başa gezecek bi kız yok işte hepsi *sadece arkadaşım*

Son düzenleme: 12 Ocak 2012
    bravehearts bunu beğendi.
  13. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Azi korkudan yorumlarını okuyamıyom:)
    kaldır şu kızı ya..

bravehearts, Akay, mertcx ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Konu iyice amacını sapitmadan birileri benim sorunum hakkında bisey yazsa iyi olucak

15. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok tatlı bir kız...Bazen kötü yüzünü görüyorum ama,seviyorum işte ne yapayım gönül bu...Sana bile konabilir (yok artık:) )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:09 ----------

Kıza iltifat et birşeyler saçmala ama sessizlik olmasın,kız sıkılmasın...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:17 ----------

Dostum üniv de okuyorsun ya sen bizden daha iyi bilirsin.Nerden ne çıkar.Boş geçme bu günleri.Öğrenci evinde vardır senin.Evin bereketini kaçır gitsin ya :D İş hayatına geçince çok özlersin sonra :D

16. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    konusmayan kız ıyıdır zaten bı muddet sonra hıc susmuyolar.zaten cok soze gerek yok sozler bıter gozler konusur gozler bıter..vucut konusur :) tavsıyem ole cafe felan de3gıl azı.nın dedıgı gıbı orencı evı sote yerler.hadı kolay gelsın

Azi bunu beğendi.
  17. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ya ozlicem biliyorum,kızlarla da aram iyi ama dediğim gibi 2 senedir sevgilim olmuyo anlayamıyorum.konuda yazdığım"eger uzun zamandır bı kızla çıkamıyorsan sana göre en tipsiz olaniyla ise başla devamı gelir" mantığı doğrumu acaba

18. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    bı yerlerden baslada ..tahmınen sen cok cana yakın kıbar bı cocuksun kızlar senı daha cok arkadas olarak gormek ıster tabı..bıraz cool ol.yanı erkeklere kaba kızlara az kaba..

Azi bunu beğendi.
  19. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öyle bir mantık yok dostum ya.Ummadık yerden çıkabiliyor bu aşk.Belkide en yakın kız arkadaşın senden hoşlanır olabiliyor.Sadece biraz daha kızlarla zaman geçirmeye bak.Ortamdan ortama ak.Ben akınca dikkat ederim hep beni kesen var mı diye.Sanki bütün kızlar bana platonik aşıkmış gibi davranırım.Zaten beni arkadaş olarak gören belli eder hal ve hareketlerinden.Benim arkadaş olarak görmeyen benim düşmanımdır. DÜŞMAN=SEVGİLİ

onurr_535 bunu beğendi.
  20. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    yada arkadas oldugun kızlara senden cok hoslanıyorum de..cok cok da arkadasın olmazlar..ama tecrubeyle sabıttır..en fazla ıkı gun konusmaz.sonrasında..konusur sonucta begenılmekten hoslanmayan bır kız gormedım..not en az 10bın kız tanıdım:)

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş