ah şu bel...........

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve iStranger tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındayım 66 kg six pack sevdasıyla başladık ikinci ayım doldu yağ yakıcı kullanmaya başladım belim 79-80 hemen üstteki kısım 73-72 bu çay bardağı görüntüsünden kurtulmak için alıyorum lakin fazla kilo kaybı yaşamak istemiyorum detaylı olarak nasıl bi beslenme programı yapmalıyım şu bel ve üst orantılı olsun yeter artık şevkimi kırıyohyper_

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar icin beslenm programina ulasip bir program dahilinde salona baslamani oneriyorum. ZAten gerisi kendiliginden gelecektir.

3. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iki aydır salondayım zaten ancak bel incelmek bilmiyo

4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    belim 79-80 hemen üstteki kısım 72-73 derken nereyi kastediyorsun? göğüs değil herhalde?

5. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bel 79-80 belin 1parmak yukarısı mide falan galiba orası 72-73 orantısız duruyo

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    tamam da o insan anatomisinin gereği. göbek deliğinin çevresi her daim biraz üst kısımdan daha geniş/kalın olur, dolayısıyla kıyaslaman anlamsız.

boyun kaç? kiloyu belirtmişsin ama boyundan söz etmemişsin.
    ihtiyacın olan şey -eğer gerekiyorsa- biraz kilo vermek daha sonra üst vücudu geliştirmek.

7. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.80 bel 79-80 kilo 66-65 değişiyo gögüs 100 yada 101 omuzda 119

8. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    kilon boyuna göre çok az, belin de kalın sayılmaz. göğüs ve omuz ölçülerinle kıyaslandığında kalın sayılmaz denilebilir en azından.

bu yüzden kilo vermekle değil, düzenli bir biçimde beslenerek ve idman yaparak üst vücuda gereken önemi vermen senin için daha yararlı olur.

9. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum ama dediğim gibi yağ yakıcı kullanmaya başladım bari başlamışken kurtulayım şu belden yapılabilecek özel bişey yok mu belimin onunde yağ yok denicek kadar az arka tarafta herşey kafa_

10. brhmcr

brhmcr Guest

Nasil besleniyorsun? Ayrintili yaz bakalim nerde hata var veya yok?

11. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sabah 3 yumurta beyazıyla sarısıyla tavada mısır gevreği en düşük şekerli olanından çilek reçeli öğlen haşlanmış tavuk yağsız tuzssuz makarna ve tavuk yoksa 3 adet liğht ton balığı antrermandan sonra ya aynı şeyler ya sebze yemeği ufak meyva tabağı akşam 11 gibi çıkıp 1-1.5 saat tempolu yürüyüş ve dün yağ yakıcı kullanmaya başladım inanılmaz derecede terliyorum bu normal mi evde otururken bile çok aşırı terliyorum

12. yetkinsahinbay

yetkinsahinbay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet terlemen çok normal bu yağ yakıcının işe yaradığını gösterir ama 1.80 boy 65 kilosun yağ yakıcı almana gerek yoktu zaten zayıfsın...

Sayfayı Paylaş