agirlik calisma programi icin yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve anarshe tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anarshe

anarshe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhabalar...
    Aslinda en zor kisim basligin adi idi:) ben vucut gelistirme ile kesinlikle ilgilenmiyorum sorunum metabolizmamdan kaynakli (ki burdan kilo sorunum oldugu anlasilir, ki evet var ama fazla degil az bir kilo fazlam var ve evet ayrica vucudumu sekillendirmek istiyorum) ama daha cok metabolizmami hizlandirmak icin vucudumda kasa ihtiyac var bunuda cardio ve agirlik calisarak uygulamam gerekiyor(mus).
    Ayrica evet itiraf ediyorum :) her hatun kisi gibi bende vucudumu daha sekilli ve seksi gormek istiyorum, bunun icinde bir agirlik programi belirleyip calismam sart (mis), ama ben hayatim boyunca 2 kiloluk bir dambili bile elime almis degilim, nasil bir program uygulamam gerekiyor ne yapmaliyim?
    Yani haftada kac kez ne kadar sure ve nasil calismaliyim? once agirlik calismasi mi (ki bu egzersizleri umarim detayli anlatirsiniz cunku cok yabanciyim) yoksa cardio mu? ve bunlarin sureleri ve detaylari...
    Bu konuda yardimci olabilicek arkadaslarin cevaplari icin simdiden tesekkur ediyorum...
    SIKICI uslubumdan dolayida ozur diliyorum :)

2. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
  3. anarshe

anarshe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur etmek icin orda hazir tesekkur butonu vardi ettim :) ama yinede bildigim eski uslupla soylemek daha rahatici geldi cok tesekkur ediyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş