Afro 25mg

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Terminator tarafından 2 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. Terminator

Terminator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Afro 25mg kulanan oldumu arkadaslar

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gece uykularını kacırmaktan baska hıcbır etkısı yok.

3. Guest

Guest Guest

Afro (metiltestosteron).
    etkisi yok degildir Yalniz zararlari cok oldugu icin keisnlikle tvsiye etmiyoruz. Zaten günümüzde artik kullanilmiyor. Daha cok kuvvet sporculari icin sadece antremanlardan yada yarismalardan önce kullaniliyor. 1 saat antremandan önce 25-50mg metiltestosteron alinirsa o zaman dayaniklilik ve kuvvet artiriyor. Yalniz her gün alinmasi cok olacagindan zararlarida ortaya cikmis olacaktir.

fiyatinin ucuz oolmasi kullanilmasini gerektirmez.

4. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    afroculara

merhaba

ömrümde görebilecegim en boktan ilaç karacigere zarar1 olan ilaçlar1n bas1nda geliyo manyak agresiflik yap1yo nefes darl1g1 yap1to kalbe baya bi yük bindiriyo ama manyakta kuvvet artd1r1yo

NE OLURSA OLSUN SAKIN KULLANMAYIN ÇOK PIS BI ILAÇ...

5. Guest

Guest Guest

Manyak kuvvet artirmasi ilacin hemen etkisini göstermesinden ileri gelir. Yoksa kuvvet artisini ben trenbolon+halotestin yada anapolopnla hayatta kiyaslayamam. Tabiki bu doz ayarina görede degisir. Dianabol maddesini de 40-50mg doz ayarina cikardigimizda kuvvet artisi o derece olacaktir.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben 1 kutu bıtırdım ama ne kuvvet nede performans artısı vardı.

7. Guest

Guest Guest

bir kutuda 40 tane var sanirim ve tanesi 25mg. Sen günde 50mg alsan ve bunu sabah 25 aksam 25 seklinde ayarlarsan o zaman mutlaka 10 daha fazla gögüs presste kaldirmis olman gerkiyordu. sabah yemekten sonra ve aksam antremandan 1 saat önce 25mg alman yeterlidir. Böylece kuvvetinde artis meydana gelir. Karacigere asiri olumsuz etkisi vardir ayni anapolon gibi. Bundan dolayi bu madde cok gereksizdir. Dianabol afro dan kat kat daha sagliklidir.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dıanabolum super cıktı zaten.kur bıtımınde 6 kılo verdım ama olculerımde sadece yarım santımlık bır dusus oldu.manyak derecede su attım ama...

9. Guest

Guest Guest

bu normal kardes.

10. Lawless Power

Lawless Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    selam arkadaşlar.afro piyasaya 2003 ün sonbaharından beri çıkmıyor.ancak çantacılarda bulabilirsiniz.çantacı diye tabir edilen şahıslar eczanelere gelen depoculardır.ama bulmak imkansız.4 kutu kullandım.sonra bulamadım provironla küre devam ettim.

11. Lawless Power

Lawless Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    selam arkadaşlar.afro piyasaya 2003 ün sonbaharından beri çıkmıyor.ancak çantacılarda bulabilirsiniz.çantacı diye tabir edilen şahıslar eczanelere gelen depoculardır.ama bulmak imkansız.4 kutu kullandım.sonra bulamadım provironla küre devam ettim.

12. Guest

Guest Guest

Afro ile proviron olayini anlayamadim kardes! afro yerine proviron mu kullandin yani? yoksa afro kuru ile devam edemeyince kuru bitirdin ve proviron ile devam ettin öyle mi?

13. Lawless Power

Lawless Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    slm arkadaşım.afro bulamayınca provironla devam ettim.salondan hemen hemen 10 arkadaş böyle yaptık.bunun içinde derece yapmış insanlarda var.bende ilk zaman şaşırdım olurmu ya diye biri mesterolon biri metiltestosteron diye.mecbur kaldık kullandım.sorun olmadı ama.

14. Guest

Guest Guest

Lawless kardes, profesyonel sporculardan bu sekilde plan kesinlikle duyamazsin. Bunu bir uzman sporcu duymus olsa herhalde simdiden agzindan cikacagi kelimeleri hic tahmin bile edemezdin.

Proviron gereksiz bir maddedir. sadece vücuttaki potent gücünü artirir ama kaslarla hic bir ilgisi yoktur. Afro ise tamamen androjen agirlikli steroiddir. sentetik hormondur. Vücuttan birakildiktan 2 gün sonra clomid ile devam edilmesi gerekilir. Yani bu devam etme konusu kura devam degil, kur bitmis ve sen buna clomid ilave ederek sadece yumurtaliklarina ve hormonuna zarar vermemesi icin cabuk bir iletisim kurma adina kullanilir. Proviron maddesinin de pabucu dama atildi. Artik clomid+HCG+nolvadex gibi maddelerle hic kiyaslanmiyor. Arastirmalarla bu sabittir.

15. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    metil testosteron ıle provıron ne alaka anlamadım yaa :p
    afro gercekten ıgrenc bır ılac arkadaslar ucuz ve bulunuyor dıye atlamayın..cok toxıc etki var..ben halotestın ı baska hıc bıseye degısmem guc ıcın ama o da yok eskısı gıbı :( :(

16. Guest

Guest Guest

Halotestinde karacigere iyi baski yapiyor ayni anapolon gibi karacigere etkisi vardir.
    Su an bazi ülkelerde underground lablarin üretimi vardir ama bu üretimler orjinal halotestin gibi etki göstermemektedir. Dolayisiyla sahte konumundadir.
    20mg orjinal halotestin ile elde edilen basariyi bugünkü sahte halotestin ile 30mg doz asiminda bile esit etki görülmemektedir.

17. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Generic in urettıgı halotestın ler vardı 10 mg 100 tabletlık..sanırım peter trenz den gelmıstı ama uzerınde ne yazı ne bısey var :? :? kafam karısmıstı...sımdı o bıle yok..fakat almanya da bır eyalet federasyon baskanında(adını soylemem ama sen zaten tanıyorsundur) sıvı halde steroıdler mevcut..bunlar hakkında cok ısrarcı bırı ama bence guvenılır bırı degıl.onda sıvı halotestın vardı.. :? :? :shock: :shock:

18. Guest

Guest Guest

neyi kast ettigini biliyorum. Bugün sadece almanyada benim sayabildigim 8 özel laborator var ve bunlar sitlerde acik acik satislar yapmaktadir. Bunlar disinda meksika ve avrupada bazi lablar halotestin diye satislar yapmislardi. Senin bahsettigin generic 10mg zaten ilk denenen maddedir ve günde 30mg alinmasina ragmen 3 haftada yatarak pressde ancak 5 kg kuvvet artmistir. Test edilmedi cünkü laborator testlerinde halotestini ölcen bir ham madde bilesimi yoktur bunu bilen kullanicilar herhalde icine karmakarisik maddeleri yerlestirdiler ama sonucdan neyin ne oldugunu gayet iyi anliyoruz.

Halotestin öyle bir maddeydiki her hafta rahatlikla 5-8kg yatarak pressde kuvvetini artirabiliyordun ve 4 hafta sonra 20-30kg kuvvetin artmis oluyordu. Zaten kullanim süresi 5-6 haftadir.

19. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Lawless Power;

Afro ilaçını casel şirketi şu an hala üretiyor ve piyasada bulunabilir.

http://www.casel.com/afro.htm

Üretici Firmanın Açıklaması:

Formülü: Bir tablet 25mg metiltestosteron içerir.

Farmakolojik Özellikleri: Testosteron androjenik hormonların en önemlisidir. Yaşın ilerlemesi ile plazmadaki serbest (etkin) testosteron düzeyinde ve testosteron sentez hızında azalma görülür. Bu durum erkeklerde libido azalması ve seksüel güçte zayıflığa yol açar. Testosteron oral yoldan alındığı zaman mide-barsak kanalından absorbe olur ve karaciğerde çabuk inaktive olur. Afro Tabletin etken maddesi olan metiltestosteron, testosteronun 17-α-metil türevidir ve karaciğerde oral yoldan alındığında testosterona göre daha yavaş inaktive edildiğinden testosterona karşı üstünlük gösterir.

Endikasyonları: Hipogonadizm ve hipopituitarizm, androjen eksikliğine bağlı klimakterik semptomların (libido ve seksüel güçte azalma) tedavisinde, androjen eksikliğine bağlı oligospermi ve empotens tedavisinde, hadımlık, testislerin iyi gelişmemesinden dolayı meydana gelen konstitüsyon anomalisi, cryptorchism tedavisinde endikedir. Kadınlarda doğumdan sonra laktasyonu suprese etmek için, postpartum meme angorjmanının ve ağrısının tedavisinde kullanılır. Postmenopazal dönemdeki kadınlarda meme kanseri ve metastazlarının gelişmesini yavaşlatmak için kullanılabilir.

Kontrendikasyonları: Prostat kanserli hastalarda, prostatın stimülasyonu istenmeyen yaşlı hastalarda, iyi huylu prostat hipertrofisinde, erkek göğüs kanserlerinde, androjenlere hassasiyetlerde, kalp, karaciğer ve böbrek yetersizliklerinde, nefroz veya nefrotik fazda nefritli hastalarda, puberte çağına girmemiş çocuklarda kullanılması kontrendikedir.

Uyarılar/Önlemler: Hamilelikte ve emziren annelerde kullanılmamalıdır.

Yan etkiler/Advers etkiler: Erkeklerde; puberte çağından sonra testis fonksiyonlarında azalma, kronik priapism, meni miktarında azalma, jinekomasti, epidimit vakalar, puberte çağından önce peniste büyüme görülebilir. Kadınlarda; saç dökülmesi, ses kalınlaşması, klitorisin büyümesi, derideki kılların çoğalması ve adette düzensizlik olabilir. Her iki cinste de; akne, deride kızarıklık, uykusuzluk, lökopeni, mide bulantısı, çok uzun süren tedavilerde hepatik nekroz vakaları, meme metastazı olan hastalarda hiperkalsemi görülebilir.

İlaç etkileşimleri: Antikoagülanlarla etkileşme olabilir. Adrenal steroidler veya ACTH ile birlikte kullanıldığında ödem olabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Günde 2-3 defa birer tablet yemekle birlikte alınır. Tedavi 2-3 ay devam eden kürler şeklinde olabilir. Doğumdan sonra süt vermeyecek annelerin meme tıkanmasında, doğumdan hemen sonra ve 3-4 gün süre ile günde 1-2 tablet kullanılmalıdır. Meme kanserinin tedavisi için günde 50-100mg dozunda verilir.

Ticari şekli: 40 tabletlik blister ambalajlarda.

Ruhsat Sahibi: CASEL Ecz. Cahit Selimoğlu İLAÇ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

[/b]

Sayfayı Paylaş