African Mango bir mucize mi yoksa ...?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sadicn1811 tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sadicn1811

sadicn1811 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Prof.Dr.Mehmet Öz'ün önerdiği ve ayda 6-8 kilo arası kilo verdirdiği iddia edilen bu yağ yakıcının tamaman doğal olduğu içerisinde ; Mango Meyvesi, Biberiye, Funda, Zencefil, Tarçın Kabuğu, Mate Yaprağı, Yeşil Çay, Zeyti Yaprağı, Yulav ve Siyah Çay bulunduğu söyleniyor.

Benim ise kafama takılan bazı sorular var ;
    1-)Gerçekten bu ürünü kullanmış olup etkilerini görebilmiş kimse var mı ?
    2-)Ayda 6-8 kilo vermek mümkün mü ? Mümkünse ne kadar sağlıklı ?

Teşekkürler.

2. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    2. altın çilek vakası olmasın?

forumda spor yapan ve %80-90 l-carnitin + cla kullanan insan var, çok bilinen şeyler neden bunlar yerine MUCİZEVİ bir şey arıyorsun?

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Biberiye, Funda, Zencefil, Mate Yaprağı, Yeşil Çay bunlar genel itibari ile metabolizmayı ve sindirimi hızlandıran ürünlerdir. Ben bunları aktarlardan alıp bitkisel olarak karıştırıp içiyorum. Gerçekten faydası göreceksiniz. Ama bence gidip kapsül alıp kimyasal sokmaya hiç gerek yok!

Bu ürünlerin hepsi aktarlarda bulabilirsiniz. Hatta liptonun form plus çayları var. Gidip içindekiler kısmını okuyun. Bunların hepsi o çayların içinde de var :)

Spor yapmadan oturduğunuz yerde o kadar zayıflayamazsınız. Ama spor ve sağlam bir diyetle 6 kilo verebilirsiniz ay şayet fazla kilolarınız gerçekten fazla ise!

Sayfayı Paylaş