Afgan Müzik :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ayta tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    [youtube]eOq0naTwZXY[/youtube]

Yorum sizin hyper_

2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ayta müsadenle iki yorum yapıcam.
    1-adamlarda sıfır teknoloji var ve bu şekilde eğlenmeleri normal sonuçta insanlar taş devri dahil her devirde farklı yollarla eğlendiler
    2-vatanları yokken böyle eğlenmeleride çok garip.

3. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    1 - Ben kötü niyetle filmi koymadim - yani hadi hepimiz bu acaip fakirlerin eglenme sekline gülelim gibi degildi. Daha cok yetenegine hayran kaldim, yetenegi komik olsada.

2 - Benim bildigime göre Afganlarin kocaman Afghanistan devletleri var :) Devleti olmayanlarinda eglenmelerinde sorun görmüyorum. Mesela Filistinli arkadaslarim var, ayni Türkler gibi egleniyorlar, ne varki bunda? Eger üzüntü veren olaylari hep düsüneceksek, hepimizin durmadan aglamasi gerek.

4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    kesinlikle bunu kötü niyetle koyduğunu düşünmedim eğer mesajımdan öyle bir şey anlasılıyosa özür dilerim.siz yorum sizin demişsiniz bende kendimce yorumladım yani söylediklerim tamamen beni ifade ediyor.bir ikincisi ise adı Türkiye Cumhuriyeti olan bir devleti gelip çinliler yönetse sen ona vatan dermiydin. evet Filistinde de eğlenenler var ama unutma toprakları sattıklar için dedelerinin mezarlarına yapmadıklarıda kalmıyor.saygılarımla

5. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    1- Ben yanlis anlamisim :eek:

2 - Yani benim filistinli arkadasim, ismi Emine, benim dogum günüme falan gelip eglenmesin mi, zamaninda dedelerinin büyük bir hata yaptigi icin? - iyi falla otursun hergün aglasin, iletirim msj la thums:

Vatan ne zaman vatan oluyor tanımina girmek icin yeterli bilgim yok, bu yüzden o bölümüne yorumum yok.

Sayfayı Paylaş