Adrin Paylaşimi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve NBA tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    arkadaşlar bi çok kişi bana bunu bulduğm için teşşekür edeck bodubuilding.com u türkçe çewirmeyi buldm ve bunu paylaşmak istedim.

olayı şöyle anlatayım:

Tüm internet kullanıcılarının bir sorunu olan ingilizce siteler, tam bir baş belasıdır. ama artık bir çözüm var bu soruna.http://www.tranexp.com:2000/Translate/index.shtml üzerinden ingilizce siteleri türkçe olarak görüntüleyebilirsiniz. yapmanız gereken
    - siteye girin daha sonra choose language pair yazan yerde ilk seçeneği english ikincisi ise en alta bulunan turkish i seçin
    - daha sonra aşağıda bulunan enter url türkçe olarak görmek istediğiniz sitenin adını yazınız. (örneğin: www.yahostarhackz.comstarhackz.comstarhackz.comsta rhackz.comom gibi)
    - son olarak aşağıda bulunan translate butonuna basınız. artık siteyi türkçe olarak görebilirsiniz....
    - eğer bu kadar uğraşmak istemiyorsanız aşağıda bulunan linkin www.yahostarhackz.comstarhackz.comstarhackz.comsta rhackz.comom yazılan bölmüne istediğiniz siteyi yazınız;

http://www.tranexp.com:2000/Translat...?type=url&url=
    not: bazen site aşırı kullanımdan dolayı hata veriyor onun için biraz bekledikten sonra tekrar deneyin...linke tıklamayın linki olduğu satırı kopyalayıp browser satırına yapıştırın...www.yahostarhackz.comstarhackz.comstarhackz.comsta rhackz.comom kısmına girmek istediğiniz siteyi yazın...ingilizce geliştirme adına faydalı olcağını düşündüğüm bir paylaşım...

not site ismi yazan yere www.bodybuilding.com yazmanız gerekir.şimidden kolay gelsin saygılar..

NBA

2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef bunun kimseye yardımcı olacağını sanmıyorum. Sitenin reklam kısmında creatin reklamını bile çeviremiyor.

Her kelimeyi anı şekilde türkçeye çeviriyor ve anlamları çoğu zaman uymuyor. Ki forumlarda sokak ağzıyla konusulduğunu düşünürsek vaya haline.

Emeğin için teşekkürler ama ne yazık ki işe yaramıyor.

3. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    bn gezindim siteyi yararlı bilgileri türkçeye çewrildiğini görebilirsiniz ama o deiğin sorunuda çözeblirsem burada yayınlarım saygılar..

Sayfayı Paylaş