Adminlerin modların dikkatine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve İHVAN tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. İHVAN

İHVAN Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında istenmediğim yerde asla bulunmam ama ortada ya çok büyük hata var yada bilinçli cezalandırma var. Şeytantuyunun bana attığı mesaja kesinlikle cevap yazdım isterse adminler hem benim hemde şeytantuyunun posta kutusunu kontrol edebilir. İkinci bi mesaj atıldıysa görmedim hergün foruma giremem mümkün değil. Foruma üye olduğumdan beri hep alay edilen ve hakaret işiten ben oldum. Kimseyi kırmamaya özen gösterdim herkeze karşı kibar olmaya çalıştım. Bunlara rağmen ben gerici yobaz oldum hakaret ve alay edenlerse medeni insanlar olarak teşekkür ve beğeni yağmuruna tutultular. Sağ duyumun ve beyefendiliğimin ödülünü banlanarak aldım teşekkür ediyorum. Akıl tutulması denen şeyi bukadar alenen ilk defa bu forumda gördüm. Evet ben şeriat inancına inanan biriyim ama kimsenin inancı felsefesi beni ilgilendirmez ben karşımdaki insanın kişiliğine ve insanlığına bakarım. Kurandada yazdığı gibi benim inancım banadır başkasının inancıda başkasınadır. Allahtan son dileğim adaleti savunmayanların birgün adalete muhtaç kalmalarıdır. İşte o zaman benim neler hissettiklerimi çok iyi anlarsınız. ... imza Şeriatçı

münzevi ve PeNa bunu beğendi.
  2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Umarım bu başlık da başlık sahibini tatmin edici bir açıklama yapmadan kilit yemez.

3. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kimsenin inancı, felsefesi beni ilgilendirmez diyorsun ama islam'da, dolayısıyla şeriatta irtidat etmenin cezası ölümdür.

Yani dinden dönenin öldürüldüğü bir akımın peşindesin. Bence banlanman fazlasıyla isabetli bir karar olmuş.

muratcan.biceps ve Burako6 bunu beğendi.
  4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    neden bu kadar sasirip uzuldugunuzu anlayamiyorum vg yerine saat veya modifiye forumunda da bu konulara girseniz tepki alırsınız. nette siyaset, din, saglik vb. her konuda forum var, her konuyu yerinde konusmak icin kuruluyor bu forumlar.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Mesele islam, şeriat meselesi değil arkadaşım..mod arkadaşım uygulanması gereken prosedürü aynı durumda bir başkasına uygulanması gereken kadar hatta bir adım ötede gösterdi , olumsuz cevap vermek yerine teşekkür edip başka bir kullanıcı adı seçmeliydin..

şunu bilmelisiniz; forumlar gerçek hayattaki ülkeler ya da gruplar değildirler..dinlere ve kutsallarına hakaret ettirmemekle beraber yazılı bir dini yoktur..dinler, cinsiyetler, siyasi kimlikler üstüdür..

etrafında buluştuğumuz ana konu vücut geliştirme ve sağlıklı yaşamdır..milyonlarca kullanıcı adı alternatifi varken bu tip bir kullanıcı almanız iyi niyet dışıdır..kendi görüşsel tatminlerinizi başka mecralarda özgürce yapın ama burada değil..

Konu uzamasın..!

Münzevi; kışkırtıcı, tahrik edici , gerginlikleri kullanıcı üslubun için son uyarıdır..Lütfen bu uyarımı dikkate al zira son uyarıdır..

thetramp, boksbody, Rodwell ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş