Adler 8530 sehpa + 50 kg ağirlik 130 tl

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve machineheada tarafından 31 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

2010 yılı haziran ayında işten ayrıldığım sırada spor salonuna gidemem diye eve bir set almıştım. İşe geri döndükten sonra 12 aylığına spor salonuna yazıldım ve atıl hale geldiğinden evde sadece yer kaplamaktadır. Ben alırken takribi 300 lira civarı vermiştim. Sehpa sağlam bir şey bende normalde 70 kg ağırlık var ama 20 kg ı hafif evde yapacağım hareketler için kendime saklıyorum.

İstanbul bahçelievler uefa kupa heykelinin tam karşısından teslim edeceğim. Şu an demonte halde değildir. Zaten arabaya sığıyorsa demonte hale getirmeninde çok mantığı yok boşu boşuna zaman kaybı.

130 TL altına vermeyi istemiyorum onun yerine bir arkadaşıma hediye ederim daha iyi diye düşünüyorum yine de fikirlerinize açığım .

Saygılarımla,
    machineheada

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Seneye sınavlar dolayısıyla salona zamanım olmayacak ve banada böyle birşey lazımdı..
    Biraz detaylı bilgi verebilir misiniz ??

Kaç adet 5
    Kaç adet 2,5 kilo var vs.

bar varmı yoksa sadece ayarlanabilir dumbell mı var ?

Teşekkürler..

3. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Toplamda 4 tane 2.5 kg var 2 sini kendime ayırıyordum istersen sana verebilirim problem değil.
    Gerisi 5kg
    Uzun bar yok sadece dumbell var.

Sehpa ile omuz, sırt ve arkaya doğru yatırıp mekik yapabilirsin,

önünde bacak için bi zımbırtısı var ama onun yerine ayakta hareketleri tercih ediyordum ben trişka bir şey, yalnız uzun bar alırsan önüne takılan bir parçası var onunla ağır kilolarda biceps çalışma imkanı var.

Açıkçası eğri oturup doğru konuşayım,

Evde ağırlık tak çıkar zor oluo bir de yere mutlaka ama mutlaka halı ya da mat koymak lazım misal ben 35 er kilo omuz yaparken birden fark ettim ki meğer spor salonunda 10. tekrardan sonra ağırlıkları küt diye yere atıyormuşum ama evimde yere atarsam parkelerin kırılabileceğini düşündüm tabe garip bir şekilde yere attım neyseki bişi olmadı =)

Ancak spor merkezine gidecek durumun yoksa evde işini görür. Ben takribi 3 senedir BB yapıyorum kilo kaybetmemi önledi.

4. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm anladım..
    Peki kaç adet 5 kılo var ?

5. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1