Adidas Home Gym

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Baran63 tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Baran63

Baran63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım.
    Henüz çalışmaya başlayamadım. Maddi sorunlardan dolayı koşu bandı alabilmiş değilim şu an. 1-2 hafta içinde alacağım kısmetse. Şu an değil ancak ilerleyen zamanlarda evde bir ağırlık istasyonum olsun istiyorum, salona gitmeyi daha önce denedim fakat devam edemedim. Urfa'da gidilebilecek konforlu salon da yok zaten.
    Sorum şu: bu aleti kullananınız var mı? Birkaç ay sonra bulabilir miyim? Şu an Türkiye'de sadece Home Gym ADIDAS - FITNESS_Fitness Ekipmanları Fitness - Decathlon burada var sanırım. Burda da 4 adet kalmış sadece. Geçen gün baktım fiyatı 1400 TL civarıydı, şu an 1690 TL. Bu aletin plaka ağırlığı 100 KG.
    Bunun dışında dikkatimi çeken Valeo G980 var. 65 KG plaka ağırlığı var fakat yetersiz gelir sanırım.
    Bununla ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ben de inceledim artı bir sehpa ile komple çalışılır. tek sehpa ile de kople çalışılır. Hiç bir alet almadan "calisthenics" googleda aratın o teknikle de komple çalışılır. size motivasyon sağlayacaksa Adidas güzel bir ürüne benziyor. ilerde böyle aletlerin elden satışında sıkıntılar olabiliyor aklınızda olsun. sehpa + dumble ve barı daha rahat satarsınız. calisthenics te öyle bir sıkıntı yok git çocuk parkına hopla zıpla barfiks dips.

Baran63 bunu beğendi.
  3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu kadar para vermek gereksiz 1700 tl çok fazla. 1 adet bench sehpası düz ve incline olabilen. 1 adet 183 cm bar. 2 adet kısa bar. 60 kg ağırlık 1 adet koridor barfiksi alırsan daha çok işine yarar 500 tl geçmez dediklerim.

Baran63 bunu beğendi.
  4. Baran63

Baran63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @kaldıray @Blonde Bilgiler için teşekkür ederim..
    Öncelikle aldıktan sonra satmayı düşünmediğimi belirtmek isterim. Yani ilerde satışının zor olması hiç problem değil. Tabi belim izin verirse. Belim sorun çıkarırsa ilerde satmayı düşünebilirim ama 1-2 akrabam var ilgilenen vücut geliştirmeyle onlara satabilirim sorun olmaz.
    Şu an evde Delta Grand Master Ayarlanabilir sehpam, 1 adet 120 cm, 2 adet 36 cm bar ve 20 kg ağırlığım var. Ağırlığa gerektikçe takviye yapacağım. Ayrıca ne kadar aradıysam da bar tutacağı bulamadım, onu da yaptıracağım.
    Bu aleti almak isteyişimin sebebi salona hiçbir şekilde ihtiyaç duymak istemeyişimdir. Bu sporda biraz ilerledikten sonra ağırlık istasyonunda bulunan ekipmanlara ihtiyacım olacaktır sanırım, doğru mu?
    Maddi konuda sadece şu sıra biraz sıkıntıdayım, yoksa birkaç taksitle rahatlıkla alabilirim istasyonu.
    Bu şartları göz önüne alarak tavsiye eder misiniz? Eğer Adidas alamazsam 65 KG plaka ağırlığı olan Valeo G980 işimi görür mü?

5. Baran63

Baran63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    Bir de sorum olacak, salonlardaki ağırlık istasyonlarının plaka ağırlıkları ne kadar? 100 KG iyi sayılır mı yoksa yetersiz gelebilir mi?

6. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Adana yada cevresinde oturuyorsanız orda mısır carşısı var ağırlıklar ve suplementler cok ucuz amerikadan (incirlikten) geldiği için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Gecenlerde hepsiburada sitesinde bunun aynısı fakat farklı bir markayı yarı fiyatına görmüstüm sanırım.

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    belden bahsetmişsin ben belimi bu sporla kurtardım bilinçli olduktan sonra faydası olur lütfen kişisel tecrübeniz yetersizse buradaki uzman bir arkadaştan program alın belinize zarar vermeyin.

diğerlerinin yerine adidası alın 100 kilo plaka ağırlığı yeterlidir. yertmediği zaman çoktan başka bir yaratığa dönüşmüşünüz demektir o zaman ayrı konuşuruz. epey motivasyonlu gördüm inşallah gönlünüze göre olur.

9. myesil

myesil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    Baran Bey ben de bu ürünü gördüğümde beğendim ama yorumları merak ettiğim için araştırdım. Açıkçası bu site dışında da bir yorum bulamadım. Siz bu ürünü aldınız mı? Yorumunuzu merak ediyorum.
    Teşekkürler,

10. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Internette 2 el sporu birakanlar yada aalon kapatanlarda satiyor.daha uygun bulabilirsin.bencede makine degil plaka al.omuz sehpasi ve rack aleti sana yeter

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bence baran bu aleti aldı, 1 hafta sonra da 450 liraya sattı. zira son online tarihi 3 ağustos.

Sayfayı Paylaş